Dirkschneider na Wacken Open Air 2022. Wrażenia po występie byłego wokalisty Accept [ZDJĘCIA]

Udo Dirkschneider, ikona niemieckiego metalu i niezapomniana postać w historii Accept. Jego unikalny głos na zawsze zapadł w pamięci fanów, a jego występ na 31. edycji Wacken Open Air dostarczył niezapomnianych emocji.

Były wokalista, sławny dzięki takim przebojom jak „Metal Heart”, „Princess of the Dawn” i „Balls to the Wall”, raz jeszcze udowodnił swoje wyjątkowe umiejętności scenicze. Podczas koncertu na Wacken Open Air 2022, Dirkschneider zaserwował publiczności największe klasyki Accept, olśniewając fanów, którzy tłumnie przybyli na to wydarzenie.

Dirkschneider na Wacken Open Air 2022

Jego występ był częścią trasy „Farewell to Accept”, w ramach której postanowił zakończyć pewien rozdział swojej muzycznej przeszłości. Podczas tej wyjątkowej trasy wykonuje utwory Accept po raz ostatni, a po jej zakończeniu te legendarne kawałki na zawsze odejdą z jego repertuaru.

Dla ponad 120 tysięcy fanów, którzy uczestniczyli w tym koncercie, był to niezwykły moment i ostatnia okazja, aby na żywo usłyszeć ulubione utwory w wykonaniu Dirkschneidera.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia poniżej. Udo Dirkschneider na scenie Wacken Open Air 2022 – prawdziwy mistrz metalu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *