Dog Eat Dog powraca do Polski na dwa koncerty

Dog Eat Dog świętuje w tym roku 30-lecie płyty „All Boro Kings” i wciąż promuje swój ubiegłoroczny krążek „Free Radicals”

Crossoverowi mistrzowie zagrają w 28 września w warszawskiej Progresji i 29 września we wrocławskim A2. W zeszłym roku wydali pierwszą po 17 latach przerwy płytę, „Free Radicals”. Do tego będą świętować trzydziestolecie kultowego „All Boro Kings”.

W tym składzie nie ma miejsca na sztywniactwo czy ograniczenia. Mieszają wszystko – od funku przez hardcore aż po rap czy metal. Ich najświeższy album, „Free Radicals”, to ta sama szkoła grania. To Dog Eat Dog kolorowy, wolny od gatunkowego kagańca, zbudowany z samego luzu. Bardzo chcemy znów rozbujać się do tych numerów na żywo, bo na zeszłorocznych koncertach było niezawodnie!

DOG EAT DOG (USA) crossover:

Funk, metal, rap, hardcore? Dog Eat Dog to żywa definicja (i jedni z pionierów) crossoveru, w ramach którego muzyka ma być buzującym garem inspiracji z różnych stron, a nie tylko sumą paru elementów. Przypomnijcie sobie ich największe hity – w tym te nowe, z ubiegłorocznego „Free Radicals” – i szykujcie się na koncerty!

DOG EAT DOG czegóły koncertów w Polsce

Kiedy: 28 września (sobota) 2024
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 140 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 29 września (niedziela) 2024
Gdzie: Wrocław @ A2, ul. Góralska 5
Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 140 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety są już dostępne na:
https://knockoutmusicstore.pl/

Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *