Dog Eat Dog zagrali w Nottingham [ZDJĘCIA]

Kultowy Dog Eat Dog zagrał wczoraj w Nottingham. Amerykanie po raz kolejny udowodnili, że ich muzyka mimo upływu lat dalej potrafi rozbujać publiczność.

Dog Eat Dog to jeden z kultowych zespołów lat 90! Ich muzyka mimo kolejnej dekady na liczniku jest dalej świeża i zawiera w sobie nieskończony pokład energii. Amerykanie zagrali wczoraj w klubie Rescue Rooms w Nottingham. Przed gwiazdą wieczoru wystąpiły dwa młode zespoły: Skits Wizards oraz Grove Street. Zapraszamy do obejrzenia relacji z koncertu.

Grove Street

Grove Street to zespół dość młody. Na początku zeszłego roku ukazał się ich debiutancki album „The Path to Righteousness”. Chłopaki przejęli scenę w kilka sekund. Ich niespożyta energia oraz naturalny dar do zjednywania sobie publiki zdecydowanie zachęciły mnie do zapoznania się bliżej z ich twórczością. To dość ciekawe połączenie kilku składników takich jak hardcore, nu metal i thrash. Ich występ był niesamowicie intensywny. Czasami miałam wrażenie, że scena jest zdecydowanie dla nich za mała.

Dog Eat Dog

Amerykanie wpadli z wizytą do Nottingham, promując swoje ostatnie wydawnictwo „Free Radicals”. Doskonale pamiętali swój pierwszy koncert w tym mieście w 1993. Dog Eat Dog to jeden z kultowych zespołów lat 90. Nic dziwnego, że w klubie zdecydowanie przeważała publika dojrzała. Chłopaki pokazali, że nadal są w świetnej formie. Widać, że granie na żywo sprawia im wiele frajdy. Trzeba przyznać, że Amerykanie pokazali klasę, nie oszczędzając czasu dla krótkich pogaduszek ze swoimi wiernymi fanami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *