Dopelord zagrali w Katowicach. Zobacz galerię zdjęć z koncertu w P23.

Zespół Dopelord był jednym z supportów Vadera na jubileuszowej trasie zespołu. Zobacz galerię zdjęć z ich koncertu w katowickim klubie P23.

Chociaż pierwsza część jubileuszowej trasy Vadera zakończyła się tydzień temu, warto przypomnieć sobie koncert zespołu Dopelord. Chłopaki wraz z Frontside wspierali dzielnie jubilatów podczas tego niezwykłego tournée. Mamy dla Was galerię zdjęć z koncertu w Katowicach.

Dopelord w Katowicach. Zobacz galerię zdjęć z koncertu.

Chłopaki z Dopelord serwują nam stonerowo-doomową ucztę i robią to w rewelacyjnym stylu! Zespół powstał w 2010 roku i już niebawem wypuści na świat swoje kolejne enigmatyczne dziecię: „Songs for Satan”. Album ukaże się już szóstego października, a ci, którzy mieli okazję widzieć i słyszeć zespół przed koncertami Vadera, mogli posmakować utworów z nowego albumu. Dopelord ma w sobie dość specyficzną energię. Warszawiacy czerpią inspirację z tych wszystkich cudownych zakamarków magii, które powodują, że można łatwo wpaść w trans. Ich koncerty są wręcz pewnym rytuałem. Nam ich koncert się zdecydowanie podobał, chociaż to zupełnie inna bajka, jeśli postawimy chłopaków zaraz przy Vaderze czy Frontside. Cieszy nas również fakt, że zespół prężnie się rozwija i koncertuje poza granicami kraju.

Zobacz także: Frontside zagrał w Krakowie [ZDJĘCIA]

Dopelord wyrusza na podbój Europy

Chłopaki z Dopelord nawet nie myślą o wakacjach! Już niebawem wyruszą w trasę po Europie! Ich trasa pod jakże zacnym tytułem „Tour for Satan 2023” rozpocznie się już w październiku i obejmie aż 17 europejskich miast.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *