Doro prezentuje wideo do singla „True Metal Maniacs”

Teledysk do nowego singla Doro „True Metal Maniacs” zapowiada nadchodzącą EPkę „Conqueress – Extended”, która ukaże się 1 marca 2024 roku

Królowa metalu, Doro, świętowała swoje 40-lecie działalności scenicznej dwoma dużymi i niezapomnianymi koncertami, jako headliner na WACKEN OPEN AIR oraz w wyprzedanej sali Mitsubishi Electric Halle w jej dawnym rodzinnym mieście Düsseldorfie.

Doro zapowiada nową płytę

Nowy album „Conqueress – Forever Strong and Proud” został wydany  27 października nakładem Nuclear Blast i zajął 5. miejsce na niemieckich listach przebojów.

Czytaj także: Premiera singla Doro „Children Of The Dawn” z nadchodzącego albumu.

Dziś Doro chce podziękować wszystkim swoim fanom wydaniem „True Metal Maniacs”, wyjątkowej piosenki, która opowiada o głębokiej więzi z jej fanami. Do albumu dołączony jest wyjątkowy teledysk zawierający nagrania na żywo z WACKEN OPEN AIR, festiwalu MONSTERS OF ROCK w Brazylii i jej rocznicowego występu w Düsseldorfie.

Czytaj także: Wacken Open Air 2023: Doro. Królowa jest tylko jedna

True Metal Maniacs to wyjątkowy hymn dla moich fanów. Piosenka wyraża silną jedność i wspólną miłość do muzyki oraz opowiada o głębokiej więzi. „True Metal Maniacs” przywołuje miłe wspomnienia, a jednocześnie sprawia, że nie mogę się doczekać wspaniałego metalowego roku 2024!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *