Download Festival ogłosił headlinerów. Zobacz kto zagra na dwudziestej edycji festiwalu

Download Festival w przyszłym roku skończy 20 lat. Podczas tej wyjątkowej rocznicy zagra wiele zespołów. W tym kilku naprawdę mocnych headlinerów.

Dowload Festival to największy festiwal metalowy na Wyspach Brytyjskich. Odbywa się on co roku w legendarnym miejscu- Castle Donington. W przyszłym roku wypada dwudziesta edycja festiwalu i z tej okazji organizatorzy przygotowali naprawdę solidny zestaw urodzinowy.

Kto zagra na Download Festival 2023?

Już od jakiegoś czasu chodziły po internecie pogłoski i domysły, kto może być headlinerem festiwalu w 2023 roku. Download Festival znany jest ze swojego bogatego repertuaru. W przyszłym roku, z okazji okrągłej rocznicy urodzin festiwalu dodano dodatkowy dzień.

Przed chwilą organizatorzy ogłosili pierwszych 60 zespołów, które będzie można usłyszeć podczas imprezy. Nie jest to tajemnicą, że zagra Ghost po tym, jak został ogłoszony jako headliner na gdańskim Mystic Fest. Pojawi się również akcent z Polski pod postacią Behemoth. Nie zabraknie też Disturbed, Within Temptation, Evanescence czy Bring Me The Horizon. Największym prezentem na 20-lecie Download Festival będzie występ Slipknot oraz bezkompromisowej legendy-Metallica! I tu uwaga, wielkie święto dla fanów Metallicy! Podczas festiwalu zespół zagra aż dwa koncerty! James z ekipą pojawi się na scenie w czwartek oraz w sobotę. Będą to dwa różne występy.

Tutaj można obejrzeć trailer zapowiadający wydarzenie

Organizatorzy zapewniają, że to nie koniec niespodzianek.

Data, miejsce i bilety na Download Festival

Festiwal odbędzie się w dniach 8- 11 czerwca w Castle Donington w Anglii

Karnety są w sprzedaży na oficjalnej stronie Download Festival.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *