Dr Misio „Chory na Polskę”. Koncerty, których nie można przegapić

W marcu roku 2024 zespół Dr Misio, pod przewodnictwem niezwykle utalentowanego Arka Jakubika, zaprasza na koncerty, które stanowią część ich trasy promującej najnowszy album „Chory na Polskę”.

Jakubik, nie tylko ceniony aktor i reżyser, ale i charyzmatyczny lider zespołu, wraz z jego muzyczną ekipą, znów wyrusza na sceniczne podboje, aby podzielić się z fanami swoją pasją do rock&rolla.

Dr Misio zaprasza na koncerty

Trasa koncertowa obejmie miasta takie jak Warszawa, Łódź, a także Poznań, oferując publiczności wyjątkową mieszankę ciężkich riffów, przemyślanych tekstów oraz braku muzycznego kompromisu. To, co wyróżnia Dr Misio na tle innych zespołów rockowych, to nie tylko autentyczność i oryginalność, ale także umiejętność poruszania ważnych tematów społecznych przez pryzmat muzycznej ekspresji.

  • 23 marca 2024 – Klub Proxima, Warszawa
  • 24 marca 2024 – Klub Scenografia, Łódź
  • 18 maja 2024 – Blue Note, Poznań (nowa data)

Bilety dostępne są na platformie LiveNation.pl, a ich nabywców zapewne czeka niezapomniane doświadczenie pełne energetycznych wykonów, intelektualnych wrażeń i wspólnej, rytualnej zabawy.

Zespół od trudnych tematów

Dr Misio to zespół, który nie boi się trudnych tematów. Najnowsza płyta „Chory na Polskę” to odważny komentarz do współczesnej rzeczywistości politycznej i społecznej Polski, w którym muzyka staje się narzędziem krytyki i refleksji. Teledyski do utworów z płyty, reżyserowane przez takich twórców jak Piotr Domalewski czy Wojtek Smarzowski, zdobywają miliony wyświetleń, świadcząc o dużym zainteresowaniu i zaangażowaniu słuchaczy.

Dr Misio „Chory na Polskę”

Nowy album Dr Misio, „Chory na Polskę”, jest swoistym zanurzeniem w aktualną sytuację społecznopolityczną Polski, poruszając tematykę niezgody, bólu, miłości do ojczyzny i nieuchronnej monotonii życia w kraju. To opowieść o zmaganiu się z własnymi obawami i lękami proponująca przy tym unikalną formę terapii przez muzykę.

Jeśli chodzi o brzmienie, „Chory na Polskę” prezentuje bogactwo muzycznych gatunków – od rocka, punka, przez elektro, cold wave, techno, dance, aż po pop. Pomimo tej różnorodności, Dr Misio zachowuje swój rozpoznawalny styl – surowy, energetyczny, szorstki, a zarazem nostalgicznie melodyjny.

Arek Jakubik o albumie:

Chciałem, żeby album „Chory na Polskę” zaskoczył naszych fanów. Żeby nie wracać do sprawdzonych brzmień z poprzednich płyt. Stąd pomysł, aby ta płyta była jak najbardziej eklektyczna, różnorodna. Od punka do techno. Żeby było więcej melodii, a słuchacze po każdym kolejnym numerze byli coraz bardziej zdezorientowani. Lirycznie miała to być płyta cała o Polsce, ale w końcu doszedłem do wniosku, że to nie jest dobry pomysł. Nie interesuje mnie publicystyka. Finalnie na albumie najwięcej jest piosenek o miłości. Ale też jak zawsze są numery o uciekającym czasie czy samotności. Jest też na szczęście trochę ironii i przymrużenia oka.

Album CD składa się z 13 utworów – o 3 utwory więcej niż jego wersja streamingowa – jako ukłon z stronę fanów nośników fizycznych i analogowego grania.

Dr Misio na żywo

Nie przegapcie okazji do uczestnictwa w jednym z tych wyjątkowych koncertów. Dr Misio to zespół, który musi być doświadczony na żywo, aby w pełni zrozumieć i poczuć intensywność ich muzycznego przekazu. Przyjdź i bądź częścią tej niezwykłej podróży przez świat rock&rolla, emocji i prawdziwej pasji do muzyki.

Nie zwlekaj, zdobądź swoje bilety już dziś i dołącz do nas na koncertach Dr Misio w 2024!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *