Dragonforce premiera teledysku do drugiego singla z nadchodzącej płyty „Warp Speed Warriors”

„Power of the Triforce” to kolejny singiel zapowiadający najnowszy album grupy, również w marcu grupa przyjedzie do Polski na koncert w towarzystwie Amaranthe

Dziewiąty już studyjny album „Warp Speed Warriors”, którego premierę zapowiedziano na 15 marca 2024 roku, wydany zostanie nakładem Napalm Records.

DragonForce to nominowany do nagrody Grammy zespół metalowy, który zdobył platynę. Przez ponad 20 lat DragonForce koncertował na całym świecie i dzielił scenę z wieloma niesamowitymi zespołami, w tym Iron Maiden, Metallica, Megadeth, Helloween, Sabaton, Nightwish, Powerwolf, Amon Amarth, Hammerfall, Amaranthe, Blind Guardian, Stratovarius, Avenged Sevenfold, Five Finger Death Punch, Rhapsody i wiele innych zespołów w Nuclear Blast Records, Napalm Records.

DragonForce to pionierzy w dziedzinie ekstremalnego power metalu. Uznawani za najszybszy zespół na świecie Brytyjczycy zasłynęli za sprawą platynowego dzieła “Through the Fire and Flames”, będącego zarazem największym wyzwaniem dla graczy Guitar Hero III – Legends of Rock. Wydłużone, pędzące solówki duetu Herman Li – Sam Totman oraz melodie napędzane zamiłowaniem do świata gier wideo to cechy charakterystyczne dla DragonForce, które sprawiają, że ich koncerty to niezapomniane doświadczenie.

„Warp Speed Warriors” to dziesięć kompozycji, w tym cover „Wildest Dreams (Taylor’s Version)” Taylor Swift. Za produkcję, miksy i mastering odpowiada Damien Rainaud. Jest to pierwsza produkcja Dragonforce z basistką Alicią Vigil, od 2022 roku stałego czlonka składu wcześniej od 2020 występowała jako muzyk wspierający.

Utwory albumu „Warp Speed Warriors” Dragonforce

1. Astro Warrior Anthem

2. Power of the Triforce

3. Kingdom of Steel

4. Burning Heart

5. Space Marine Corp

6. Doomsday Party

7. Prelude to Darkness

8. The Killer Queen

9. Pixel Prison

10. Wildest Dreams (Taylor’s Version) (Taylor Swift cover)

Miesiąc temu premierę miał pierwszy singiel Dragonforce z nadchodządzej produkcji: „Doomsday Party”

Czytaj także: Amaranthe, Dragonforce i Infected Rain na jedynym koncercie w Polsce

Szwedzcy wirtuozi z Amaranthe oraz brytyjska, power metalowa załoga DragonForce i Infected Rain wiosną ruszają we wspólną trasę europejską.

Jedyny polski koncert na europejskim szlaku odbędzie się 4 marca w warszawskiej Progresji, a gościem specjalnym będzie mołdawskie Infected Rain.

Zobacz również: Amaranthe podbiło serca publiczności na Wacken Open Air 2023

KONCERT Amaranthe, Dragonforce i Infected Rain w Polsce. Data, miejsce, bilety

Amaranthe, Dragonforce i Infected Rain zagrają w Warszawie 03 marca 2024. Koncert odbędzie się w klubie Progresja. Sprzedaż biletów rozpocznie się w poniedziałek, 18 września o godzinie 10:00 na www.winiarybooking.pl. Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *