Dream Theater ruszy w europejską trasę koncertową. Grupa zapowiada, że fanów czekają niespodzianki.

Ikona metalu progresywnego, Dream Theater, rusza w europejską trasę koncertową, w trakcie której zagra jedyny, halowy koncert w Polsce! Dream Theater wystąpią 29.01.2023 w warszawskiej hali COS Torwar.

Dream Theater zagra w Polsce

Amerykanie funkcjonują na scenie już blisko 40 lat, a przez ten czas naprawdę sporo wydarzyło się w życiu zespołu. Setki zagranych koncertów, ponad 15 milionów sprzedanych płyt, dwie nominacje do prestiżowej nagrody GRAMMY i zagranie na praktycznie wszystkich czołowych festiwalach.

Dream Theater promuje na trasie wydany w 2021 roku album „A View From The Top Of The World”. W styczniu 2023 roku wystartuje kolejna część trasy koncertowej, która obejmie także Polskę – 29 stycznia Dream Theater zagra w warszawskiej hali COS Torwar.

John Petrucci poinformował fanów, że grupa przygotowała na te koncerty coś specjalnego i fani mogą spodziewać się zmian w setliście:

Do wszystkich naszych przyjaciół z Europy i Wielkiej Brytanii, którzy zobaczą nas w styczniu i lutym: Jeśli widzieliście już nasz koncert to wprowadziliśmy pewne znaczące zmiany do setlisty. Nie chcecie tego przegapić. Przyjdźcie nas znowu zobaczyć. Mamy też inne koncertowe plany na 2023 rok, które ogłosimy wkrótce.

W wywiadzie dla „Sea Of Tranquility” wokalista James LaBrie powiedział niedawno, że w 2023 roku grupa zamierza przede wszystkim grać koncerty, w tym zagrać trasę po Europie i Azji, która to pierwotnie miała odbyć się wiosną 2020 roku. Dopiero potem Dream Theater zacznie przygotowania do nagrania nowego albumu.

LaBrie mówi:

Nie sądzę, żebyśmy weszli do studia wcześniej niż na początku 2024 roku. Myślę, że wcześniej nie miałoby to sensu. Ale nie trzymajcie mnie za słowo. Coś się zawsze może zmienić. Taki jest póki co nasz plan działania.

Dream Theater w Polsce. Data, miejsce, bilety

Ikona metalu progresywnego, Dream Theater wystąpią 29 stycznia 2023 roku w warszawskiej hali COS Torwar.

Ekskluzywna przedsprzedaż Empik Premium/Empik Bilety/Going. od 9.11 od godziny 10:00 do 11.11 do godziny 10:00;
Sprzedaż otwarta we wszystkich bileterach rozpocznie się 11.11 (piątek) o godzinie 10:00.

Punkty sprzedaży: winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat, Eventim Polska, Ebilet.pl oraz Ticketmaster Polska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *