Dropkick Murphys w Polsce: Zmiana terminu koncertu

Amerykanie zaprezentują się w naszym kraju 30 stycznia 2023 roku, w Hali nr 4 warszawskiego centrum EXPO.

Grupa przekłada wszystkie zimowe koncerty, promujące album „Turn Up That Dial”. W związku z tą zmianą, zespół The Interrupters nie weźmie udziału w nowym programie trasy.

Wszystkie zakupione bilety będą ważne w nowym terminie koncertu. W związku ze zmianą daty wydarzenia umożliwiliśmy już dokonywanie ich zwrotu oraz wymiany.

Bilety na koncert są nadal dostępne na: SKLEP KNOCK OUT.

DROPKICK MURPHYS (USA) celtycki punk, hardcore punk

Słynąca z niesamowitych koncertów, powstała na przedmieściach Bostonu w 1996 roku grupa Dropkick Murphys doskonale łączy melodykę tradycyjnej muzyki irlandzkiej z wybuchową energią punka i hardcore’u. Obok tradycyjnego rockowego instrumentarium kapela często korzysta z akordeonu, banjo, mandoliny, czy gwizdków.

Trzon zespołu stanową muzycy o najdłuższym stażu, czyli Ken Casey, Al Barr i Matt Kelly. Skład uzupełniają James Lynch, Tim Brennan i Jeff DaRosa. Panowie nie próbują wymyślać koła na nowo, lecz za każdym razem serwują pełną szczerej energii mieszankę elementów folkowych i punkowych. Docenieni w USA zostali, otrzymując platynową płytę za album „The Warrior’s Code”. Choć o wiele większy rozgłos dało Dropkick Murphys wykorzystanie przez Martina Scorsese ich wykonania utworu „I’m Shipping Up To Boston” w nagrodzonym Oscarem filmie „Infiltracja”. Singel z tym kawałkiem uzyskał w USA status podwójnej platyny.

– WWW
– FACEBOOK
– YOUTUBE


Wystąpią: 
DROPKICK MURPHYS (USA) celtycki punk, hardcore punk
+
Support

Kiedy: 30 stycznia (poniedziałek) 2023
Gdzie: Warszawa @ EXPO XXI – Hala nr 4, ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14
Bilety: 169 zł – przedsprzedaż, 190 zł – w dniu koncertu 
Organizator: Knock Out Productions 

Bilety dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)
– eBILET


Zaprasza
Knock Out Productions 
– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *