Dropkick Murphys wydali nową płytę. Planują także koncert w Polsce

Dropkick Murphys zagrają w Polsce na początku 2023 roku. Zespół badzie promował nowe wydawnictwo.

Dropkick Murphys przyjadą do Polski 30 stycznia 2023. Ich koncert odbędzie się w Hali nr 4 warszawskiego centrum EXPO. U ich boku

U boku zespołu zagrają: Pennywise jako gość specjalny oraz The Rumjacks i Jesse Ahern w roli supportów. Nadchodzące koncerty Dropkick Murphys będą promować album „This Machine Still Kills Facists”, który ukazał się 30 września 2022 roku.

Dropkick Murphys wydali nową płytę

Album powstał w studiu nagraniowym, które znajduje się zaledwie kilka minut od miejsca narodzin Woody’ego Guthrie – folkowego piosenkarza, którego teksty zostały wykorzystane na płycie. Nagrywanie „This Machine Still Kills Factists” w rodzinnym mieście Guthrie’go miało szczególne znaczenie dla zespołu. Na bazie tekstów artysty

Dropkick Murphys stworzyli tak dużo materiału, że kolejnego wydawnictwa możemy się spodziewać już w przyszłym roku! Podobnie jak na kolejną płytę, z niecierpliwością czekamy na nadchodzący koncert Dropkick Murphys w Polsce! Grupa wystąpi w Warszawie już 30 stycznia wraz z Pennywise, The Rumjacks oraz Jesse Ahern.

Słynąca z niesamowitych koncertów, powstała na przedmieściach Bostonu w 1996 roku grupa Dropkick Murphys doskonale łączy melodykę tradycyjnej muzyki irlandzkiej z wybuchową energią punka i hardcore’u. Obok tradycyjnego rockowego instrumentarium kapela często korzysta z akordeonu, banjo, mandoliny, czy gwizdków.

Dropkick Murphys. Daty, miejsca, bilety

Bilety na koncert są dostępne na stronie organizatora.

Foto: Stefan Brending / domena publiczna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *