Drugi koncert Scorpions w Polsce – Po czterech latach przerwy zespół ponownie wystąpi w Gdańsku.

Prawdziwą niespodzianką dla fanów jest ogłoszenie drugiego koncertu Scorpions w Polsce 22 czerwca 2023 roku w gdańskiej Ergo Arenie! We wrześniu zeszłego roku Prestige MJM ogłosiło koncert Scorpions w łódzkiej Atlas Arenie. Ten koncert odbędzie się 10 czerwca 2023 roku.

Kochani przez kilka pokoleń fanów i podziwiani od dziesięcioleci nie przestają bić rekordów popularności. Znani z nieśmiertelnego “Wind of Change” czy ognistego “Rock You Like a Hurricane” gromadzą publiczność, której nie powstydziłaby się żadna współczesna gwiazda. Scorpions, grający już od ponad 57 lat to światowy fenomen, który trzeba zobaczyć! 

Na przyszłorocznych koncertach Scorpions promują wydanym w lutym album „Rock Believer”, którego premierę poprzedziły single „Peacemaker”, „Seventh Sun”, „Shining of Your Soul” i tytułowy – płyta zawiera 16 niesamowitych numerów, z których każdy jest krótką opowieścią, minimalistycznym wierszem w prozie charakterystycznego dla Scorpions brzmienia. To rockowe granie rodem z lat 80-siątych, ale wyprodukowane w XXI wieku.

Prestige MJM zaprasza na koncert:
Bilety:
24 listopada, godzina 10:00 – przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników platformy Bilet Serwis
www.biletserwis.pl.
(Jeśli do północy wyrazisz zgodę na otrzymywanie newslettera, dostaniesz link z możliwością zakupu wejściówki).
25 listopada, godzina 10:00 – sprzedaż regularna tylko na www.biletserwis.pl.
UWAGA:
Ostatnie wejściówki na koncert Scorpions w łódzkiej Atlas Arenie wciąż są w sprzedaży, ale bardzo szybko znikają! Warto się więc pośpieszyć!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *