DVRK nadchodzi ze swoją debiutancką EP-ką. Fani deathcore’u będą zachwyceni!

Francuzi zapowiedzieli ukazanie się długo wyczekiwanego, debiutanckiego materiału. „Infinite Reminiscence” ukaże się już w czerwcu!

Dziś chcemy zwrócić Waszą uwagę na debiutancką EP-kę „Infinite Reminiscence” od francuskiego zespołu DVRK, która ukaże się pod szyldem Season Of Mist. Od momentu powstania w 2019 roku DVRK stworzyło unikalną mieszankę deathcore’u, nu metalu i basu, wyznaczając znaczące kamienie milowe twórczości Francuzów. Ten dość młody zespół zaczął swoją współpracę z wybitnymi artystami i podpisał niedawno kontrakt z Season Of Mist, który zwiastuje rozpoczęcie ich żywej muzycznej wyprawy.

„Infinite Reminiscence” już w czerwcu

Ich debiutancka EP-ka zawiera sześć utworów, w tym porywającą opowieść „Breathless”, eksplorującą cały wachlarz poruszających tematów: od osobistych zmagań po makabryczną narrację. W sumie prawie 18 minut pejzaży dźwiękowych o wysokiej intensywności. Stanowi to nie tylko rześkie doświadczenie słuchowe, ale także głębokie zanurzenie się w emocjonalnie zmienne kolejności ludzkiego życia. Całość wyprodukowana i dopracowana do perfekcji w Nalcon Studio przez Matta Thomasa z Ashtone Audio.

Debiutancka Ep-ka ukaże się 7 czerwca nakładem Season of Mist. Zakupić ją można TUTAJ.

Czytaj także: Eivør powraca z nowym albumem. Premiera „Enn” już w czerwcu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *