Dwa koncerty Metallica w Warszawie już w ten weekend!

Już jutro, 5 lipca odbędzie się pierwszy z dwóch koncertów jaki Metallica zagra w Warszawie. Kolejny koncert w niedzielę 7 lipca. Przygotujcie się na niesamowity weekend w Warszawie z legendarną Metallica. Sprawdź datę, miejsce i najważniejsze informacje o biletach. Nie możecie przegapić tego wydarzenia!

Legendarny zespół Metallica już w ten weekend zagra dwa koncerty na PGE Narodowym w Warszawie. Na stadionie pojawią się zarówno starzy fani jak i osoby mogące usłyszeć o zespole w ostatnim czasie. Jedno jest pewne – każdy przeżyje w te dni coś niesamowitego. Atmosfera związana z koncertem rośnie z dnia na dzień. Kilka dni temu w okolicy stadionu można było już zauważyć flote TIRów oflagowanych logiem zespołu Metallica. Od wczoraj 3 lipca został otwarty Pop-Up Shop zlokalizowany na Placu Konesera 5, gdzie fajni mogą zaopatrzyć się w merch zespołu. Poniżej znajdziecie garść informacji o koncertach Metallica w Warszawie.

Metallica, 5 lipca 2024

Metallica, 7 lipca 2024

Bilety na koncerty Metallica w Warszawie

Zobacz Legendarny zespół na żywo. Zdobądź bilety na koncert Metallica w Warszawie! Sprawdź dostępność, ceny i najlepsze miejsca – https://www.livenation.pl/artist-metallica-270?omq=metallica

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *