Dying Fetus prezentują trzeci singiel z nowego albumu – już niebawem dwa koncerty w Polsce

Dying Fetus prezentują trzeci singiel 'Feast of Ashes’ z nowego albumu „Make Them Beg For Death”.

DYING FETUS (USA / Relapse Records) – death metal, grindcore

Jeden z największych zespołów death metalowych, DYING FETUS, powraca z wyczekiwanym nowym dziewiątym albumem „Make Them Beg For Death”. Nagrany w Baltimore z długoletnim producentem Stevem Wrightem i zmiksowany przez Marka Lewisa (Cannibal Corpse), Make Them Beg For Death zawiera wszystkie cechy charakterystyczne DYING FETUS.

Zespół znany z doskonałego songwritingu, w którym łączy ze sobą techniczną wirtuozerię z chwytliwymi patentami, mieszając przy tym death metal z grindcorem i hardcorem, wystąpi 31 lipca w Katowicach oraz dzień później w Warszawie. Amerykanie oprócz klasyków ze swojej już ponad 30-letniej działalności zagrają również utwory z zapowiadanego na ten rok najnowszego wydawnictwa, które zwiastują single “Unbridled Fury” oraz “Compulsion For Cruelty”

FROZEN SOUL (USA / Century Media Records) – death metal

W roli supportu wystąpi death metalowe Frozen Soul, które w maju we współpracy z wytwórnią Century Media wyda swój drugi, wyprodukowany przez lidera Trivium Matta Heafy’ego album “Glacial Domination”

CZERŃ (Polska) – sludge metal, hardcore

Koncerty DYING FETUS, FROZEN SOUL – Gdzie? Kiedy? Bilety?

+CZERŃ
31.07.2023

drzwi 19:00, start 20:00
Katowice, P23
BILETY: https://bit.ly/DYINGFETUS_KATO
Punkty sprzedaży: www.winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat, Eventim Polska, Ebilet.pl, Ticketmaster Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *