Echo Machine supportem przed Placebo. Sprawdź szczegóły wydarzenia

Utworzony w 2018 roku szkocki zespół Echo Machine zagra przed Placebo podczas koncertu w Warszawie.

Echo Machine to synth-popowy zespół z Dundee w Szkocji. W skład zespołu wchodzą Gary Moore na wokalu, Michael „John” McFarlane na gitarze i syntezatorach, Lewis Bage na syntezatorach, Hannah McKay na perkusji i Heather McKay na basie.

Echo Machine supportem przed Placebo

Echo Machine nieustannie koncertował po Wielkiej Brytanii z własnymi koncertami, supportami tras. Po serii udanych singli zespół wydał swój debiutancki album „Instant Transmissions” w lutym 2020 roku, który znalazł się w szkockim Top 20 albumów i UK Record Store Top 10.

Zespół obecnie kończy pracę nad drugim albumem, którego premiera odbędzie się na początku 2023 roku. Z artystami widzimy się podczas koncertu Placebo 17 października 2022 w EXPO XXI Warszawa – Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe.

Placebo w Polsce

Ikona alternatywnego rocka wraca z długo oczekiwanym 8 albumem studyjnym i trasą koncertową. Na koncert zapraszamy 17 października 2022 roku do warszawskiego EXPO XXI. Jako support zaprezentuje się grupa Echo Machine. Bilety na koncert w Warszawie zostały wyprzedane.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *