Elder i Pallbearer w Polsce: Zmiana miejsca koncertu

Zespoły wystąpią w Polsce już 25 września na scenie warszawskiego klubu Hydrozagadka.

Wszystkie zakupione bilety będą ważne w nowej lokalizacji wydarzenia.

CZASÓWKA: 
18:00 – Drzwi 
19:00-19:30 – Irist 
19:50-21:05 – PALLBEARER 
21:25-… – ELDER

Bilety na koncert są nadal dostępne na SKLEP KNOCK OUT.

ELDER (USA) stoner metal, doom metal:

Tych panów z USA zdążyli już poznać polscy fani, choćby podczas świetnych koncertów u boku Red Scalp. Podczas tej minitrasy mieli okazję posmakować misternie utkanych kompozycji, w których zgrabnie przeplatają się stoner, doom oraz psychodelia. 

Kapela powstała w 2006 roku w miasteczku Fairhaven w stanie Massachusetts. Główną postacią był i jest do dziś gitarzysta oraz wokalista Nick DiSalvo. Od początku towarzyszą mu Mike Risberg (gitara, klawisze) i Jack Donovan (gitara basowa), a od 2019 roku także perkusista Georg Edert. Elder to kapitalne melodie, wspaniała energia oraz prawdziwe mistrzostwo wykonawcze. Szczególne wrażenie robią niesamowite riffy gitarowe.

– WWW
– FACEBOOK
– YOUTUBE

PALLBEARER (USA) doom metal:

Wykonujący doom metal kwartet Pallbearer istnieje od 2008 roku i trzeba przyznać, że czas swej działalności wykorzystuje znakomicie. Kapela Josepha D. Rowlanda nie tylko z każdą kolejną płytą pokonuje zawieszoną naprawdę wysoko poprzeczkę, lecz również zyskała uznanie w mainstreamowej, niekoniecznie muzycznej prasie, choć o to nie zabiegała. 

Mówi się, że Pallbearer pokocha każdy fan zakochany w Candlemass, Black Sabbath, czy Saint Vitus, bo podobnie do wymienionych klasyków, zespół z Arkansas walcowaty ciężar świetnie przekłada melodiami i odpowiednio oszlifowanym brzmieniem. Ten doom metal nie zalatuje cmentarną aurą. Raczej kojarzy się ze spacerem po lesie po zachodzie słońca. Może dlatego zespołem zachwycił się recenzent prestiżowego „The New York Times”, a debiutancki album „Sorrow and Extinction” został numerem jeden wśród metalowych albumów roku 2012 magazynu „Rolling Stone”. 

– WWW
– FACEBOOK
– YOUTUBE

IRIST (USA) groove metal, post metal: 

Najmłodszą kapelą w tym zestawie jest także pochodzący z USA Irist. Muzyka, którą proponuje kwintet z Atlanty określana jest najczęściej jako groove metal z elementami post metalu i metalcore’a. 

Zespół założyli w 2015 roku dwa kumple, gitarzysta Pablo Davila pochodzący z Argentyny i mający podobnie jak Tom Araya pochodzenie chilijskie basista Bruno Segovia. Najpierw pracowali we dwóch. Zespół nabrał kształtów po dołączeniu Adama Mitchella (gitara), Jasona Belishy (perkusja) oraz Brazylijczyka Rodrigo Carvalho (wokal). Kiedy już zabrali się na poważnie za komponowanie i upublicznianie swej twórczości, uwagę szybko zwrócił na nich sam Monte Conner z wytwórni Nuclear Blast, czego efektem był kontrakt, a następnie świetna debiutancka płyta „Order Of The Mind” z 2020 roku.

– WWW
– FACEBOOK
– YOUTUBE


Zagrają:
ELDER (USA) stoner metal, doom metal
PALLBEARER (USA) doom metal
+
Irist (USA) groove metal, post metal

Kiedy: 25 września (niedziela) 2022
Gdzie: Warszawa @ Hydrozagadka, ul. 11 Listopada 22
Bilety: 99 zł – przedsprzedaż, 110 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT (miejsca siedzące)
– SKLEP eBILET


Zaprasza
Knock Out Productions 
– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *