Electric Callboy zapowiada trzy koncerty w Polsce

Niemiecka grupa zagra we Wrocławiu, w Warszawie oraz w Gdańsku!

Bilety na kwietniowy występ Electric Callboy wyprzedały się natychmiastowo, a zainteresowanie zespołem wciąż rośnie! Muzycy nie mogli pozostawić tego entuzjazmu bez odpowiedzi i już za niecały rok ponownie zagrają w naszym kraju! 

Electric Callboy powrócą do nas z nowym albumem „Tekkno”, którego premierę zapowiedziano na 9 września 2022 roku nakładem Century Media Records. Na płycie znajdą się m.in. fenomenalne „We Got The Moves”, „Pump It”, czy najnowszy singiel „Spaceman”

Electric Callboy zagrają w Polsce kolejno: 17 marca we wrocławskim A218 marca w klubie Progresja w Warszawie oraz 19 marca w gdańskim B90. 

Bilety kolekcjonerskie trafią do sprzedaży już w piątek, 29 kwietnia 13:00 tutaj oraz tu(tylko Gdańsk!)

ELECTRIC CALLBOY (Niemcy) metalcore:

Ortalion, neony i metal? Do ciekawych gitarowych riffów, potężnych growli i masywnych breakdownów Electric Callboy dodali elementy muzyki elektronicznej i popularnej, tworząc ze względnie niepasujących do siebie światów mieszankę, którą pokochały miliony. Wrzućmy do równania aspekt wizualny, wyrażany w przemyślanych i niebanalnych klipach oraz energię na koncertach, a stanie się jasne, dlaczego spośród tak wielu zespołów z gatunku, właśnie im udało się odnieść sukces. 

Zaczęli w 2012 roku od wydanego w małej wytwórni albumu „Bury Me In Vegas”. Rok później muzycy na półkach swoich domach mogli postawić statuetki prestiżowego „Metal Hammera” dla najlepszego debiutanta. Fantastyczne występy zwróciły w końcu uwagę Century Media, która złożyła rodakom propozycję nie do odrzucenia w 2017 roku. Electric Callboy unikają polityki, wolą zabawę na całego, czerpanie z życia pełnymi garściami, a także mają dystans do siebie, który wielokrotnie pokazali w swoich klipach. Premiera EP „Hypa Hypa” w 2020 roku otworzyła nowy rozdział w karierze Electric Callboy. Zespół zdobył kolejne rzesze fanów, którzy na koncertach grupy bawią się jak na najwiekszych imprezach klubowych. 

– FACEBOOK 
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

Wystąpią: 
ELECTRIC CALLBOY (Niemcy) metalcore

Kiedy: 17 marca (piątek) 2023 
Gdzie: Wrocław @ A2, ul. Góralska 5
Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 130zł – w dniu koncertu 
Organizator: Knock Out Productions 

Kiedy: 18 marca (sobota) 2023
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 130zł – w dniu koncertu 
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 19 marca (niedziela) 2023 
Gdzie: Gdańsk @ B90, ul. Elektryków
Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 130zł – w dniu koncertu
Organizator: B90 

Bilety na koncerty będą dostępne od 29 marca (13:00) na:
– SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)
– SKLEP B90


Zapraszają:
Knock Out Productions 
 – WWW
 – FACEBOOK
 – INSTAGRAM

B
90
– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *