Enter Shikari i Jason Butler (Fever 333) łączą swoje siły w nowym kawałku. Posłuchaj „Losing my Grip”.

Zespół Enter Shikari i wokalista Fever 333, Jason Butler, podzielili się swoim nowym wspólnym singlem „Losing My Grip”. Posłuchaj nowego utworu.

Utwór „Losing My Grip” to pierwsza nowość od Enter Shikari w tym roku. Zeszły rok był najlepszy dotychczasowej historii zespołu, który obejmował wydanie ich pierwszego albumu „A Kiss for the Whole World”, który zajął pierwsze miejsce na listach w Wielkiej Brytanii. Mało tego, Enter Shikari ogłosiło największą światową trasę promującą nowe wydawnictwo.

Enter Shikari prezentuje nowy singiel

Wokalista i producent zespołu- Rou Reynolds tak komentuje nowe wydawnictwo:

„Znamy się z Jasonem od lat i odbyliśmy razem tournée po całym świecie. Zawsze myśleliśmy, że wspaniale byłoby współpracować nad czymś, gdy pojawi się odpowiednia okazja. Ten utwór z pewnością wydawał się idealny. Wymagało to przemyślanej intensywności, którą Jason bez wysiłku zapewnił, niezależnie od tego, na co ma ochotę. Nie możemy się doczekać, aż zabierzemy Fever 333 na naszą trasę po Wielkiej Brytanii i Europie, minęło zbyt dużo czasu, odkąd dzieliliśmy razem scenę. „Losing My Grip” oscyluje pomiędzy dwoma naszymi ulubionymi i podstawowymi wpływami gatunkowymi: Drum and Bass i hardcore punk. Tekstowo opowiada o ogromnej mocy, jaką obecnie dzierży nasz gatunek, oraz o presji i wadze, które dodają naszemu życiu. Jesteśmy jedynym gatunkiem, który jest w stanie dokonać całkowitego zniszczenia siebie (i wszystkich innych) i coraz częściej wydaje się, że jesteśmy aż nazbyt pazerni. „Losing My Grip” dotyczy walki o zachowanie zdrowych zmysłów, żyjąc głęboko w systemie niebezpiecznie wadliwym.

Posłuchajcie utworu Enter Shikari i Jasona Butlera „Losing My Grip”:

Jak Wasze wrażenia po przesłuchaniu kawałka?

Czytaj także: Mystic Festival 2024: Poznaliśmy 17 kolejnych zespołów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *