Europe z kolejnym rekordem. „The Final Countdown” przekroczyło 1 miliard wyświetleń na YouTube

Piosenka „The Final Countdown” grupy Europe przekroczyła miliard wyświetleń na YouTube, stając się najnowszym utworem i teledyskiem, który przekroczył tę granicę.

Numer pierwotnie znalazł się na wydanym w 1986 roku albumie o tej samej nazwie, który był trzecią płytą w dorobku zespołu. „The Final Countdown” okazał się przełomowy dla zespołu na całym świecie, ponieważ był grany zarówno w radiu, jak i w MTV, dzięki czemu album został wydany niedługo po pojawieniu się piosenki i teledysku. Piosenka okazała się hitem, docierając aż do 8. miejsca na liście Billboard Hot 100.

Europe z kolejnym rekordem

Niewiarygodne! Miliard wyświetleń. Bardzo dziękujemy wszystkim, którym spodobała się piosenka i teledysk „The Final Countdown”! Jesteśmy pewni, że tą piosenką zirytowaliśmy też kilka osób po drodze : ) W każdym razie jesteśmy bardzo podekscytowani i będziemy świętować dziś wieczorem w Gothenburgu razem z naszymi fanami podczas tej trasy z Whitesnake! – Joey, John, John, Mic & Ian // Europe

  • ogłosił zespół w swoim wpisie w mediach społecznościowych.

Album „The Final Countdown”, który zawierał również przebojowy singiel „Carrie”, trafił na 8. miejsce Billboard 200 Album Chart i otrzymał certyfikat potrójnej platyny.

Jak już wspomniano, Europe jest obecnie w trasie koncertowej w Europie, na której towarzyszy grupie Whitesnake. Grupa odwiedzi także Polskę.

Whitesnake w Polsce. Data, miejsce, bilety

Whitesnake i Europe w Polsce. Szczegóły

Zespół Whitesnake będzie można usłyszeć 12 czerwca 2022 roku w TAURON Arena Kraków, a w roli gościa specjalnego wystąpi Europe. Formacja zagra wszystkie swoje największe przeboje, powstałe przez ponad 40 lat istnienia.
Ceny biletów w przedsprzedaży:

Płyta -  220 PLN
Sektory I kat. – 290 PLN
Sektory II kat. - 260 PLN

Bilety do nabycia od 10 września, godz. 10.00 na stronie shop.metalmind.com.pl oraz w bileteriach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *