Europejskie tournee Pain i Ensiferum. Znamy gości specjalnych

Długo wyczekiwane europejskie tournee Pain i Ensiferum już za rogiem, a dziś przedstawiamy Wam specjalnych gości, którzy uświetnią te koncerty.

Przybywają do nas z Szwecji Eleine, eksplorujący symfoniczny metal oraz z Dalekiego Wschodu, japońskie Ryujin, które określa swoją muzykę jako „techniczny samurai metal”.

Eleine – symfonia z ciężarem

Wiodącą postacią w Eleine jest charyzmatyczna Madeleine Liljestam, której muzyka jest zarówno epicka, jak dobrze zrealizowany film przygodowy. Promują obecnie swój najnowszy album „We Shall Remain”.

Ryujin – melodyjność w duchu samurajów

Nazwa Ryujin pochodzi od japońskiego smoka. Ich menadżerem jest ceniony Matt Heafy z Trivium. Choć głównie czerpią z melodyjnego death metalu, ich własny styl „samurai metal” jest nasycony japońskim folklorem.

Pain – przeboje na przez całe dekady

Pain, znane z hitu „Shut Your Mouth”, pozostaje w sile mimo upływu lat. Solowy projekt Petera Tägtgrena to nadal metal industrialny, który nie daje zapomnieć o sobie.

Ensiferum – skandynawska moc

Ensiferum to grupa, która kocha metal, dobrą zabawę i wikingów. Ich muzyka, nasycona folklorem, jest zarówno energetyczna, jak i melodyjna.

Zobacz również: KK’s Priest rozbujało Bloodstock Festival! Zobacz galerię z tego koncertu!

Pain i Ensiferum. Data, miejsce, bilety

Nadchodzący koncert europejskiej trasy Pain i Ensiferum odbędzie się w Krakowie, w klubie przy ul. Kamienna 12. Wydarzenie zaplanowano na 2 listopada 2023 roku, w czwartek. Dla tych, którzy chcieliby zarezerwować bilety wcześniej, przedsprzedaż oferuje ceny w wysokości 109 zł lub 119 zł. Natomiast dla tych, którzy zdecydują się na zakup w dniu koncertu, bilety będą dostępne w cenie 140 zł. Zachęcamy do zakupu biletów online zarówno na stronie SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie) 
SKLEP eBILET

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *