Fear Factory wystąpi w Warszawie w ramach trasy DisrupTour

Zespół Fear Factory powraca do Europy po raz pierwszy od 2016 roku i zagra koncert w Polsce w towarzystwie Butcher Babies oraz IGNEA! 

Wpływ FEAR FACTORY na heavy metal jest ogromny. Z karierą trwającą od ponad 30 lat, wydali wpływowe albumy z niszczycielskimi hymnami, cementując swoją pozycję jako kluczowe i innowacyjne postacie w kręgach ekstremalnego metalu.

Brzmienie FEAR FACTORY: fuzja staccato riffów, industrialnej perkusji, elektronicznych rozkwitów i urzekającej dychotomii krzyku i śpiewu, stało się znakiem rozpoznawczym ciężkiej muzyki od czasu ich pojawienia się w Los Angeles.

Najnowsze wydawnictwo Fear factory to „Aggression Continuum” dziesiąty album studyjny amerykańskiego zespołu heavy metalowego, wydany 18 czerwca 2021 roku. Jest to pierwszy album studyjny zespołu od czasu Genexus (2015), wydany po najdłuższej przerwie między dwoma albumami w całej ich karierze.

Przyczyny sześcioletniej przerwy między „Genexus” i „Aggression Continuum” wynikały z twórczych i osobistych różnic oraz problemów prawnych związanych z zespołem i odejścia Burtona C. Bella z zespołu w 2020 roku po trzech dekadach. Mimo to na płycie obecny jest wokal Bella, który został nagrany w 2017 roku.

Pochodzący z Suffolk w Wielkiej Brytanii Ghosts Of Atlantis to zespół grający mroczny metal symfoniczny z bogatym doświadczeniem. W skład Ghosts Of Atlantis (G.O.A) wchodzą zarówno obecni, jak i byli członkowie Devilment, Failed Humanity, The Conflict Within i Cold Lazarus.

Koncert Fear Factory w Polsce – szczegóły

Fear Factory – DisrupTour 2023

+Butcher Babies

+ IGNEA

06.12.2023, Klub Proxima, Warszawa

Bilety i informacje na www.LiveNation.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *