Fear Factory wystąpi w Warszawie w towarzystwie Butcher Babies, IGNEA i Ghosts Of Atlantis

Właśnie ruszyła ogólna sprzedaż biletów na warszawski koncert Fear Factory w ramach trasy „DisrupTour”. Kompletna lista supportów to: Butcher Babies, IGNEA oraz Ghosts Of Atlantis!

Zespół Fear Factory którego wpływ na heavy metal jest ogromny powraca do Europy po raz pierwszy od 2016 roku i zagra koncert w Polsce

Brzmienie FEAR FACTORY: fuzja staccato riffów, industrialnej perkusji, elektronicznych rozkwitów i urzekającej dychotomii krzyku i śpiewu, stało się znakiem rozpoznawczym ciężkiej muzyki od czasu ich pojawienia się w Los Angeles. Z karierą trwającą od ponad 30 lat, wydali wpływowe albumy z niszczycielskimi hymnami, cementując swoją pozycję jako kluczowe i innowacyjne postacie w kręgach ekstremalnego metalu.

Najnowsze wydawnictwo Fear factory to „Aggression Continuum” dziesiąty album studyjny amerykańskiego zespołu heavy metalowego, wydany 18 czerwca 2021 roku. Jest to pierwszy album studyjny zespołu od czasu Genexus (2015), wydany po najdłuższej przerwie między dwoma albumami w całej ich karierze.

BUTCHER BABIES na trasie DisrupTour 2023

Już od ponad dekady Butcher Babies podbija światowe sceny za sprawą mocnych koncertów pełnych wybuchowej energii. Ich sceniczna prezencja jest niczym hipnotyzujący spektakl i sprawia, że odbiorcy ciągle chcą więcej.

Wokalistki Heidi Shepherd i Carla Harveym, gitarzysta Henry Flury, perkusista Chase Brickenden oraz basista Ricky Bonazza zestawiają brutalne, agresywne riffy z pięknymi melodiami, które wybrzmiewają niczym ich emocjonalne wybawienie. Pierwsze dwa albumy pochodzącego z Los Angeles zespołu znalazły się w TOP 5 kilku notowań na Billboardzie, natomiast wydany w 2017 roku krążek “Lilith” zadebiutował na pierwszym miejscu iTunes Metal Charts oraz na siódmym iTunes Rock Charts.

BUTCHER BABIES premiera singla „Red Thunder”

Premiera nowego albumu IGNEA – „Dreams of Lands Unseen”

IGNEA to ukraiński zespół grający melodyjny metal, który łączy ciężkie riffy z elementami symfonicznymi, elektronicznymi, folkowymi i opowiadaniem historii, tworząc potężne doświadczenie. Zachowując wierność melodycznej esencji swojej muzyki, IGNEA dodaje również elementy brutalności, od czasu do czasu włączając ekstremalne wokale, załamania i blasty. Trzeci pełnometrażowy album formacji „Dreams of Lands Unseen” ukazał się nakładem Napalm Records 28 kwietnia bieżącego roku.

„Dreams of Lands Unseen” 10-utworowy album koncepcyjny odzwierciedla życie ukraińskiej fotografki i dokumentalistki Sofii Jabłońskiej, znanej z podróży do bardzo odległych zakątków świata, dokumentując życie plemion i tubylców, co było szczególnie niebezpieczne i niezwykłe dla kobiety jej czasów. Pod względem dźwiękowym IGNEA tworzy urzekające arcydzieło, które przypomina, częściowo dzięki różnym wpływom gatunków, epickie doświadczenie przypominające ścieżkę dźwiękową.

W 2023 roku IGNEA wydała oficjalne teledyski do piosenek z najnowszej produkcji „Nomad’s Luck”, „Dunes” i „Incurable Disease”.

Ghosts Of Atlantis jako suport na trasie Fear Factory

Brytyjska grupa Ghosts Of Atlantis 26 marca 2021 roku nakładem Black Lion Records wydała debiutancki album „3.6.2.4.”

Pochodzący z Suffolk w Wielkiej Brytanii Ghosts Of Atlantis to zespół grający mroczny metal symfoniczny z bogatym doświadczeniem. W skład Ghosts Of Atlantis (G.O.A) wchodzą zarówno obecni, jak i byli członkowie Devilment, Failed Humanity, The Conflict Within i Cold Lazarus. Brzmienie zespołu to dla słuchacza epicka Podróż, pełna pięknych melodii, wsparta miażdżącym atakiem emocjonalnych tekstów. Opierając się na mitologii starożytnej Grecji i Atlantydy, GOA przedstawia własną historię, która łączy w sobie zarówno odkrycia historyczne, jak i opowieści fantasy.

Album zaczyna się utworem „The Third Pillar”. Ten pierwszy utwór nawiązuje do logo zespołu Three Pillar i nadaje ton.

Koncert Fear Factory w Polsce – szczegóły

Fear Factory – DisrupTour 2023

+Butcher Babies

+ IGNEA

+ Ghosts Of Atlantis

06.12.2023, Klub Proxima, Warszawa

Bilety i informacje na www.LiveNation.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *