Fernando Ribeiro (Moonspell) po koncercie na Mystic Festival trafił do szpitala

Fernando Ribeiro, frontman zespołu Moonspell, publicznie dziękuje i przeprasza widownię Mystic Festival w Gdańsku. Słynny wokalista, tuż po czwartkowym występie źle się poczuł a teraz trafił do szpitala.

Artysta przyznaje, że gdański koncert był dla niego jednym z najtrudniejszych doświadczeń w swojej 30-letniej karierze. Niedawne osobiste problemy, skomplikowany sytuacja na świecie, a także problemy zdrowotne sprawiły, że ten występ stał się wyjątkowym wyzwaniem.

Fernando Ribeiro, wokalista Moonspell po koncercie na Mystic Festival przebywa w szpitalu

W swoim oświadczeniu Ribeiro wyraża skruchę za to, że nie był w stanie dać z siebie 100% podczas koncertu.

Czuję, że to moja powinność być zawsze w najlepszej wokalnej i fizycznej formie dla naszych fanów, którzy płacą swoje ciężko zarobione pieniądze, aby zobaczyć nasz pokaz

– mówi.

Artysta podkreśla jednak, że dał z siebie wszystko podczas koncertu, zakończył go na własnych nogach i podziękował za wsparcie swojemu zespołowi, ekipie i fanom. Ribeiro wyraził również wdzięczność dla zespołu medycznego, który udzielił mu pomocy po koncercie.

Ribeiro obecnie przebywa na obserwacji i jest badany w szpitalu w Lizbonie. Jego problem zdrowotny to dolegliwości żołądkowe, niezwiązane z używkami. Przyznaje również, że ostatnio zmaga się z uczuciem wyczerpania i depresją, ale jest przekonany, że z czasem je pokona. Artysta wyraża nadzieję na spotkanie z fanami na pozostałych letnich koncertach Moonspell, zanim zespół zrobi przerwę od występów na żywo.

Życzenia zdrowia i słowa wsparcia wyrazili Esa Holopainen i Tomi Koivusaari z Amorphis, Anneke van Giersbergen i Andrea Ferro z Lacuna Coil, a także wielu fanów i uczestników festiwalu.

Więcej o imprezie przeczytasz:

Kolejny dzień Mystic Festival za nami [ZDJĘCIA]

Mystic Festival 2023 rozpoczęty. Warm Up Day za nami [ZDJĘCIA]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *