Festiwal INTERTONY 2024 w Chojnicach – kolejne ogłoszenia.

W Chojnicach obok Agnostic Front wystąpią Massive Assault z Holandii oraz polska fromacja TYRAN. Dziewiąta edycja festiwalu Intertony 2024 odbędzie się 15 czerwca w Chojnicach na terenie Stadionu Kolejarz

Massive Assault odwiedzi Chojnice w ramach międzynarodowej wymiany muzycznej.

Jeżeli słuchacie takich kapel jak Entombed, Obituary, Bolt Thrower abo Dying Fetus, lubicie klimaty metalowe w których przebija się też crust-punk, thrash czy hardcore, to ten zespół jest właśnie dla Was.
Istnieją od 2003 roku, regularnie koncertują i wydają swój materiał. Ich muzyka to mix death metalu z wczesnych lat 90. z hardcore punkiem.
Ostatnie wydawnictwo „Unholy Trinity Madness” do posłuchania online, zachęcamy jednak do wspierania muzyków kupując oryginalnego winyla! Pozdrowienia lecą do naszego zaprzyjaźnionego partnera Jongerencentrum Cerberus z holenderskiego Hengelo.

Czytaj również: Festiwal INTERTONY 2024 w Chojnicach – Narbo Dacal potwierdza udział

Tyran – kolejna polska formacja na InterTony Festiwal 2024

Kaszubski kwartet powstał w 2019 roku, łączy w sobie elementy death metalu i hardcore’a na d-beatowym galopie. Ich intensywny przekaz podany jest w szybkiej formie. Nie trzeba było długo czekać na premierowy album pt. „Nothing Above”, który ukazał się 1 września 2023 r. Za miks i mastering odpowiada gitarzysta szwedzkiego zespołu The Crown – Marko Tervon. Okładkę natomiast stworzył artysta Tomasz Kujawski. Chłopaki na początku kwietnia ruszają w trasę do Francji i Niemiec w ramach wymiany międzynarodowej muzyków. Zagrają m.in. z Hooks & Bones, których gościliśmy na IT w roku ubiegłym

Czytaj również: Agnostic Front gwiazdą festiwalu INTERTONY 2024 w Chojnicach!

Aktualny line-up InterTony Festiwal 2024:

  • AGNOSTIC FRONT
  • NARBO DACAL
  • MASSIVE ASSAULT
  • TYRAN

15/06/24 Chojnice, Stadion Kolejarz 1926

www.intertony.pl

BILETY I PULA: 99 zł

ULGOWE: 69 zł (dla uczniów i studentów do 26 roku życia)

PAKIET FRIENDS: 495 zł (5 biletów +1 gratis)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *