Finał trasy 30-lecia Illusion. Znamy supporty

Zespół Illusion świętuje 30-lat działalności na scenie. Z tej okazji wyruszył w jubileuszową trasę i zapowiada jej kontynuację w 2023 roku. Zobacz, kto również pojawi się na scenie.

Zespół Illusion to legenda polskiej sceny muzycznej. Na ich muzyce wychowała się niejedna generacja fanów gitarowego grania. Grupa powstała w 1992 i do dziś pozyskuje nowych fanów. Z okazji trzydziestolecia zespół wyruszył w trasę koncertową po Polsce i planuje jej kontynuację w 2023 roku! Co to byłaby za impreza bez znakomitych gości? Oj będzie głośno, a to za sprawą świetnych supportów.

Finał trasy 30-lecia Illusion. Kto wystąpi przed gwiazdą wieczoru?

Illusion to ten zespół, który przywodzi nam na myśl beztroskie lata 90. Był to dość obfity okres dla branży muzycznej. Żeby podtrzymać klimat i przenieść się w czasie o kilka dekad, grupa zaprosiła do wspólnego koncertowania zespół Flapjack.

Flapjack to fenomenalny projekt poboczny między innymi muzyków z zespołu Acid Drinkers. Powstał z inicjatywy Roberta „Litzy” Friedricha oraz Macieja „Ślimaka” Starosty. Flapjack to jeden z tych zespołów, które wysyła dobrą energię we wszechświat. Charakterystyczny „rapujący” wokal Grzegorza „Guzika” Guzińskiego wybijał się ponad warstwę instrumentalną. Zespół próbował koncertować w zmienionym składzie w przeszłości. Obecnie tragicznie zmarłego w 2021 roku Grzegorza Guzińskiego zastępuje Kroto z zespołu Hope. Do składu zespołu powrócił również Litza.

Kolejnym supportem, który będziemy mogli usłyszeć na trasie w przyszłym roku, jest Black River. Black River to gitarowa mieszanka wybuchowa, złożona z muzyków znanych między innymi z zespołów takich jak Behemoth, Dimmu Borgir, Rootwater, Geisha Goner czy Neolithic. Charyzmatyczny głos Macieja Taffa – jednego z lepszych polskich wokalistów i energetyczne utwory, sprawiają, że koncerty grupy należą do tych, których długo się nie zapomina. Nie wierzycie? Musicie koniecznie sprawdzić.

Black River fot. Aleksandra Hogg

Finał trasy 30-lecia zespołu Illusion. Daty i miejsca koncertów.

Zespół Illusion wystąpi wraz z Flapjackiem i Black River podczas finału swojej jubileuszowej trasy.

Daty i miejsca koncertów:

  • 17.02.2023 – Warszawa, Progresja
  • 18.02.2023 – Katowice, P23
  • 24.02.2023 – Gdańsk, B90
  • 25.02.2023 – Poznań, B17
  • 31.03.2023 – Kraków, Kamienna 12

Bilety do nabycia tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *