Firewind wystąpi jako support Beast In Black

Power metal w wydaniu Firewind rozpali sceny w Polsce podczas marcowej trasy zespołu z Beast In Black!

Grecki Firewind wydał już dziewięć albumów – z czego ostatni, zatytułowany po prostu “Firewind”, miał premierę w 2020 roku. Ich power metal trafia do serc fanów, którzy w tej muzyce cenią patos, przebojowość i profesjonalizm na poziomie technicznym. Grecy wystąpią jako support Beast In Black podczas ich wiosennej trasy koncertowej „Dark Connection”.

Bilety na występy w Polsce są nadal dostępne 
tutaj.

BEAST IN BLACK (Finlandia) heavy metal, power metal:

“Poczekam na jutro/Które może nigdy nie nadejść/Poczekam w imię miłości” – romantyczniej prawdopodobnie już się nie da, ale nie cytujemy tu nieznanego tekstu Type O Negative, lecz “Blind and Frozen” Beast in Black.

Skruszone serce, żal, tęsknota… a to wszystko na tle heavy metalu, solówek i jaskrawych brzmień klawisza. I co, dalej myślicie, że “Infinity War” jest najbardziej ambitnym crossover, jaki powstał?

Fińsko-grecko-węgierska heavymetalowa machina została wręcz stworzona z myślą o koncertach i świadczą o tym nie tylko ckliwe wersy, jak ten powyżej, ale także inspiracje zespołu. Członkowie kapeli podkreślają swoją miłość do Judas Priest, Manowar czy Accept nie tylko w notkach prasowych, ale i w riffach, a przebojowość ich muzyki każe uruchomić w sobie zwierza. Jeśli potraficie wymienić wszystkie numery z “The Last Command” na jednym wdechu, a katanę z naszywkami nakładacie nawet przy okazji rozmowy kwalifikacyjnej, musicie wpaść na Beast in Black. Nie pożałujecie.

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

FIREWIND (Grecja) power metal, heavy metal:

Jeśli za metal zabiera się koleś, który terminował jako gitarzysta u Ozzy’ego Osbourne’a, to z miejsca warto dać mu kredyt zaufania. W ramach Firewind Gus G ten kredyt spłaca, ponieważ tutaj dostajemy najwyższej próby power metal w klasycznym wydaniu. Są tu wzniosłe momenty, jest techniczna smykałka dopracowana do perfekcji, a do tego hity – idealne w warunkach koncertowych. Kochacie metal? Jeśli tak, pokochacie też Firewind.

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM


Zagrają:
BEAST IN BLACK (Finlandia) heavy metal, power metal
+
Firewind (Grecja) power metal, heavy metal

Kiedy: 14 marca (wtorek) 2023
Gdzie: Kraków @ Klub Studio, ul. Budryka 4
Bilety: 109/130 zł – miejsca stojące, 149/160 zł – miejsca siedzące
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 15 marca (wtorek) 2021
Gdzie: Warszawa @ Progresja, ul. Fort Wola 22
Bilety: 109/119 zł – przedsprzedaż, 130 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety będą dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT (druki kolekcjonerskie)
– eBILET


Zaprasza
Knock Out Productions
– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *