FIVE FINGER DEATH PUNCH już za 6 dni – znamy supporty!

The Kroach i Solence zagrają przed FIVE FINGER DEATH PUNCH. Tylko 6 dni do koncertu!

6.07.2022 – WARSZAWA – COS TORWAR

BILETY  W SPRZEDAŻY NA LIVENATION.PL

FIVE FINGER DEATH PUNCH mają na swoim koncie ponad 7,6 miliarda streamów, 3 miliardy wyświetleń wideo i nadal biją rekordy na całym świecie. W latach 2018-2020 ponad milion osób kupiło bilety na ich koncerty. Zespół zajmuje drugie miejsce wśród wykonawców spod znaku hard rockowego grania pod względem sprzedaży i streamów, ustępując jedynie Metallice. Grupa ma na koncie 25 singli, które znalazły się w top 10 oraz 11 utworów z numerem jeden na listach przebojów w ciągu ostatnich kilku lat. Ich kariera nie zwalnia tempa, a grupa niedawno podpisała kontrakt z Better Noise Music. 

FIVE FINGER DEATH PUNCH to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów muzycznych – grali na wszystkich najważniejszych festiwalach i wyprzedali areny na całym świecie. 

Od czasu wydania debiutanckiego albumu „The Way of the Fist” w 2007 roku, zespół wydał sześć płyt, które pokryły się złotem lub platyną przyznanymi przez zrzeszenie amerykańskich wydawców muzyki. Grupa ma również na koncie dwa świetnie sprzedające się albumy „Greatest Hits” (A Decade of Destruction I i II).  

FIVE FINGER DEATH PUNCH zdobył niezliczoną ilość międzynarodowych nagród i wyróżnień. Wśród nich znajduje się prestiżowe wyróżnienie Soldier Appreciation Awar, które w 2016 roku postanowiła przyznać grupie amerykańska organizacja The Association Of The United States Army. Zespół otrzymał ją za udzielanie wsparcie żołnierzom, a jedynym poprzednim laureatem był … Elvis Presley. 

Ich ostatnia płyta „F8” wyprodukowana przez Kevina Churko zadebiutowała na #1 miejscu na wielu rockowych listach przebojów na całym świecie. Płyta uplasowała się również w Top 10 Mainstream m.in. w USA, Austrii, Australii, Kanadzie, Finlandii, Niemczech, Szwecji, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii i innych krajach. „F8” zawiera trzy przebojowe single „Inside Out”, „A Little Bit Off” i „Living The Dream”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *