Five Finger Death Punch ogłasza trasę koncertową! Gość specjalny: Megadeth!

Five Finger Death Punch ogłasza swoją największą trasę koncertową po europejskich arenach, która odbędzie się w styczniu i lutym 2020 roku w imponującym towarzystwie: multiplatynowej legendy MEGADETH, która dołączy do składu jako gość specjalny.

W roli supportu wystąpi zespół BAD WOLVES, rockowa sensacja z 2018 roku, którego trzy utwory zdobyły # 1 na listach przebojów w ciągu ostatnich 18 miesięcy. Zespół przygotowuje się aktualnie do wydania drugiego albumu (25 października 2019 roku).

Five Finger Death Punch ogłasza zimową europejską trasę koncertową!

Five Finger Death Punch i Megadeth wyruszą we wspólną trasę koncertową. Jeden z jej przystanków będzie miał miejsce 12 lutego 2020 roku w Warszawie.

Zespoły zagrają na COS Torwar, a towarzyszyć im będzie Bad Wolves. Bilety w ogólnej sprzedaży dostępne od 13 września od 9:00 na LiveNation.pl

Przedsprzedaż dla Klientów Citi Handlowy od środy, 11 września od 10:00 i do piątku, 13 września do 8:00. Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl rozpocznie się 12 września o 10:00 i potrwa do 13 września do godz. 8:00.

Zobacz także: Killswitch Engage: zagra koncert w Polsce [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *