Floor Jansen poinformowała, że wkrótce po raz drugi zostanie matką. Gratulacje składają gwiazdy sceny metalowej

Floor Jansen wokalistka Nightwish w mediach społecznościowych poinformowała fanów, że wraz z Hannesem Van Dahlem  spodziewają się drugiego dziecka.

Para ma już sześcioletnią córkę, Freję – która na rodzinnym zdjęciu ilustrującym wiadomość dumnie prezentuje wydruk USG.

„Życie jest dobre! Przejdziemy z bycia z trójką do czwórki! Freja zostanie starszą siostrą! Bardzo się cieszymy, że możemy podzielić się z Wami tą wyjątkową wiadomością!!!”

Gratulacje przyszłym rodzicom składają gwiazdy sceny metalowej – obok kolegów z Nightwish i członków zespołu Sabaton, macierzystej obecnie formacji Hannesa, wyrazy serdeczności przekazały: Simone Simons z Epica, Cristina Scabbia z formacji Lacuna Coil, Anneke van Giersbergen, Noora Louhimo z Battle Beast, Elize Ryd z Amaranthe, Charlotte Wessels oraz Marcela Bovio ze Stream of Passion.

Floor Jansen z Nightwish spodziewa się drugiego dziecka

Do gratulacji przyłączyła się Angela Gossow (Arch Enemy) pisząc:

Freya będzie twardą siostrą, zaciętą i opiekuńczą. Dbaj o siebie, Floor i gratulacje!!!

Jesienią zeszłego roku u Floor Jansen zdiagnozowano guza piersi. Wokalistka Nightwish jeszcze przed trasą koncertową rozpoczynającą się w listopadzie poddała się operacji usunięcia go, a w styczniu radioterapii o czym pisaliśmy tutaj.

Zobacz również: Floor Jansen – wokalistka Nightwish walczy z rakiem piersi.

Już 24 marca ukaże się debiutancki solowy album Floor, „Paragon”. Płyta prezentuje imponującą skalę wokalną i potężny głos urodzonej w Holandii piosenkarki w zróżnicowanej kolekcji emocjonalnych ballad.

Zobacz również: Dziś premiera kolejnego singla „Invincible” z solowego albumu FLOOR JANSEN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *