Fortress Open Air Festival (UK) – wyśmienita muzyczna uczta w Scarborough. Znamy daty i miejsce festiwalu

Fortress Open Air Festival to zdecydowanie idealne miejsce dla tych, co uwielbiają nietuzinkowe, muzyczne festiwale w pięknych plenerach. Zobacz, kto zagra podczas trzydniowej imprezy na angielskim wybrzeżu.

Dla tych, którzy uwielbiają ciężkie brzmienia, ale chcą także uciec przed letnim upałem, mamy rozwiązanie. Na naszej festiwalowej mapie pojawiło się nowe wydarzenie. Fortress Open Air Festival na Wyspach Brytyjskich. Zdecydowanie jedno z ciekawiej zapowiadających się wydarzeń muzycznych w czerwcu 2023. Jeśli cenisz sobie mniejsze, niekomercyjne festiwale, jesteś fanem Black/death metalu i lubisz podróżować, jest to miejsce idealne dla Ciebie.

Impreza odbędzie się na początku czerwca w Scarborough (północne hrabstwo Yorkshire). Jest to miejsce dość urokliwe, na pewno przypadnie do gustu tym, którzy lubią szum morskich fal. Podczas trzydniowego wydarzenia wystąpi aż 26 zespołów z Wysp Brytyjskich, Ameryki czy Europy. Fani brzmień czarnych jak smoła na pewno nie będą rozczarowani. Nie wierzycie? Sama lokalizacja wydaje się magiczna. Koniecznie zobacz krótki filmik z miejsca, gdzie odbędzie się festiwal!

Fortress Open Air Festival 2023. Kto wystąpi na imprezie?

Podczas trzech dni festiwalu wystąpią między innymi zespoły takie jak Bolzer, Saor, Winterfylleth, Afsky, Ante-Inferno. Fani Havukruunu mogą się spodziewać pełnego występu. Na scenie zadebiutuje też brytyjski Panopticon. Kolejnym debiutem w UK będzie Cenotape. Nie zabraknie również czeskiego Inferno. Pojawi się również świetny Devastator, który dał świetne show na tegorocznym Bloodstock Festival.

Jeśli taki zestaw Państwu odpowiada, polecamy bookować loty i nie myśleć za długo nad biletami i karnetami na Fortress. Organizatorzy poinformowali, że już ponad 65% biletów jest sprzedanych.

Fortress Festival

Fortress Open Air Festival 2023. Data, miejsce oraz bilety.

Fortress Open Air Festival odbędzie się 2-4 czerwca w Scarborough Spa (północne hrabstwo Yorkshire).

Bilety można zamawiać na stronie organizatora. Dla osób spoza Wysp Brytyjskich, które chcą wziąć udział w wydarzeniu i kupić karnety oraz bilety jednodniowe, proszone są o kontakt mailowy z organizatorem.

Jeśli macie ochotę kupić sobie pamiątkę z wakacji w Anglii, gorąco polecamy festiwalowy merch. Poza koncertami przewidziany jest „music market” gdzie będziecie można nabyć kilka płyt i uzupełnić swoją kolekcję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *