Frog Leap, z Leo Moracchioli wystąpi we Wrocławiu [DATA, MIEJSCE, BILETY]

Mistrz zmetalizowanych coverów zagra we Wrocławiu. Frog Leap, z Leo Moracchioli na czele, wystąpi 24 września w klubie A2.

Pochodzi z mroźnej Norwegii, ale posiadł dar rozgrzewania serc słuchaczy. Jego głośne, groźne i przesterowane – wyjątkowo bliskie metalcore’owi – interpretacje takich hitów, jak “Hello” Adele czy “Africa” TOTO poruszyły właściwie każdego – nawet tych, których metal za bardzo nie interesuje.

Zapraszamy do zakupu biletów kolekcjonerskich na koncert. Przedsprzedaż rozpocznie się już w piątek, 10 marca (15:00).

Frog Leap

Internetowe virale i trendy mają to do siebie, że są jak smuga na niebie – pojawiają się, by po chwili zniknąć. Ale Frog Leap, czyli po prostu Leo Moracchioli, nie jest jednorazową postacią, o której wszyscy zapomnieli. Norweski artysta działa nieprzerwanie już od lat (tylko w tym roku wypuścił osiem nowych coverów), a jego aranżacyjna kreatywność w tłumaczeniu rockowych czy nawet popowych hitów na standardy wściekłego metalcore’u nie przestaje zachwycać. Muzyk wciąż wykręca zachwycające liczby odsłon na YouTube, a koncerty pod szyldem Frog Leap zawsze stoją pod znakiem ogromnego zainteresowania. Jeśli chcecie usłyszeć “Sultans of Swing” czy “Feel Good Inc.” w zupgradeowanych, ciężkich jak tysiąc piekieł wersjach, polecamy wybrać się na koncert.

Data, miejsce, bilety

Zagrają:

FROG LEAP (Norwegia) alternative covers

Kiedy: 24 września (niedziela) 2023

Gdzie: Wrocław @ A2, ul. Góralska 5

Bilety: 115/125 zł – przedsprzedaż, 140 zł – w dniu koncertu

Organizator: Knock Out Productions

Bilety będą dostępne od 10 marca (15:00) na:
– SKLEP KNOCK OUT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *