Frontman Sex Pistols ujawnił swoje plany odnośnie Eurowizji. Muzyk chce reprezentować Irlandię

John Lydon – frontman legendarnej grupy Sex Pistols chce reprezentować Irlandię w międzynarodowym konkursie Eurowizja. Artysta chcę tym sposobem przekazać ważną informację światu.

John Lydon wraz ze swoim zespołem Public Image Ltd chce wystartować w międzynarodowego konkursu piosenki „Eurowizja”. Jak donosi brytyjski „The Mirror”, postpunkowa grupa założona w 1978 roku zgłosiła swój utwór pod tytułem „Hawaii” i chce nim reprezentować Irlandię. Lydon w tej piosence wraca pamięcią do pięknych i szczęśliwych chwil, które spędził ze swoją żoną podczas podróży do Stanów Zjednoczonych. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby muzyk nie zadedykował tego utworu swojej żonie, z którą jest w związku prawie 50 lat. Artysta opisuje piosenkę jako swojego rodzaju list miłosny dla partnerki. Żona muzyka – Nora – choruje na chorobę Alzheimera.
Lydon, znany również jako Johnny Rotten, powiedział o piosence: „Jest dedykowana wszystkim, którzy przeżywają ciężkie chwile na drodze życia, z osobą, na której najbardziej im zależy. To także przesłanie pełne nadziei, że ostatecznie prawdziwa miłość zwycięża wszystko”.

Posłuchaj piosenki „Hawaii” w wykonaniu Public Image Limited

Konkurs Piosenki Eurowizja odbędzie się w maju w Liverpool. Trzymamy kciuki za Johna, jego zespół Public Picture Ltd, utwór „Hawaii”, ale przede wszystkim za tę prawdziwą miłość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *