Frontside zagrali w Katowicach. Zobacz galerię zdjęć z koncertu

Zespół Frontside zagrał w Katowicach przed zespołem Vader. Było bardzo intensywnie! Mamy dla Was galerię zdjęć z tego wydarzenia.

Frontside to weterani metalowej sceny. Ich twórczości nie da zamknąć się w jednej szufladce, ponieważ zespół eksperymentuje między stylami i gatunkami na przestrzeni lat. Aktualnie Frontside skupia w sobie wszelkie elementy sceny metalcoreowej/ deathcorowej. Na żywo chłopaki są jednym wielkim wulkanem energii i widać to gołym okiem, że na scenie czują się jak ryby w wodzie!

Zobacz także: Vader „40 lat Apokalipsy”. Jubileusz grupy w Krakowie

Frontside zagrali w P23. Zobacz galerię zdjęć.

Frontside razem z chłopakami z Dopelord wspomagali metalową legendę- zespół Vader na ich jubileuszowej trasie, która zakończyła się tydzień temu. Frontside to przede wszystkim ciężka do udźwignięcia wręcz ilość energii i emocji. Panowie mają niesamowity kontakt z publicznością i dar szybkiego rozkręcania młynu pod sceną! W Katowicach gościnnie na deskach pojawił się Astek– jeden z założycieli i wokalista grupy w latach 93-2003. A najpiękniejsze było to, że Astek zabrał swoją mamę na koncert! I to my szanujemy. Aby przypomnieć Wam gorącą atmosferę, która panowała w katowickiej Fabryce Porcelany (P23) mamy dla Was kilka zdjęć z koncertu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *