Frozen Sun Fest 2023 z kolejnym ogłoszonym wykonawcą. Zobacz kto pojawi się na scenie podczas festiwalu

Organizatorzy Frozen Sun Fest 2023 nie zwalniają tempa. Dziś został ogłoszony kolejny zespół, który pojawi się na festiwalowej scenie w Progresji.

Chociaż do czerwca pozostało sporo czasu, Frozen Sun Fest nie zwalnia swojego tempa i ogłasza kolejnego wykonawcę, który pojawi się w warszawskiej Progresji. Druga edycja festiwalu mocnych brzmień w stolicy zapowiada się dość interesująco. Aktualnie znamy trzy zespoły, które sprawią, że letni żar z nieba zostanie ugaszony, a płomienie naszego entuzjazmu podsycone! Pierwszym, solidnym ogłoszeniem imprezy jest legendarna Batushka Krzysztofa Drabikowskiego. Do białostockiej ekipy dołączył kolejny wykonawca z tamtych regionów. Projekt UKĆ znakomitego perkusisty i multiinstrumentalisty Łukasza Sarnackiego. Będzie to pierwszy występ na żywo, więc grzech przegapić taką okazję. Kolejną odsłoniętą kartą festiwalu jest bydgoski Unbeaten. Energiczna ekipa z szybkimi riffami i mocnym, kobiecym wokalem. Dziś do składu imprezy dołączyli panowie z wielkopolski- It Follows. Jest to zespół, który prezentuje mieszankę grunge i oldschoolowego hardcore. Mówią sami o sobie, że są Nirvaną na kokainie. Jesteście ciekawi jak It Follows będą prezentować się na scenie? My absolutnie nie możemy się doczekać!

It Follows

Frozen Sun Fest 2023. Data i miejsce wydarzenia

Frozen Sun Fest odbędzie się 24 czerwca w warszawskim klubie Progresja. Warto śledzić oficjalną stronę imprezy. Niebawem, pojawią się kolejne wieści z frontu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *