Full Of Hell wystąpi w Warszawie oraz we Wrocławiu

Amerykanie zagrają w Polsce w towarzystwie gości: Sanguisugabogg i Jad.

Full Of Hell będzie promować w trasie swoje niedawne wydawnictwo “Garden of Burning Apparitions” (2021, Relapse Records). Nowy materiał Sanguisugabogg również ukazał się w ubiegłym roku, a kilka miesięcy temu grupa wydała kasetę z nagraniem live.

Drugim gościem nadchodzącej trasy Full Of Hell będzie Jad, warszawsko-gdyński zespół, grający hardcore punk. 

Bilety na koncerty są dostępne tutaj (druki kolekcjonerskie)

FULL OF HELL (USA) death metal, grindcore:

Full of Hell to żywa definicja pojęcia „sky is the limit”. Pierwsze materiały wydawali jeszcze z dziewiczym wąsem pod nosem, ale nawet ledwo po wejściu w dorosłość objeżdżali całe Stany Zjednoczone i Europę. Z czasem rozwijali się, nagrywali kolejne albumy i działali w kooperacjach z innymi artystami aż stali się absolutnie wyjątkowym i jednostkowym zjawiskiem w muzyce gęstej od hałasu i emocji. Ich grind/death poraża intensywnością, a liczne wątki zapożyczone z harsh noise’u czy noise rocka są przedstawione z gracją godną w pełni ukształtowanych twórców, a nie zręcznych kompilatorów. Full of Hell to wciąż młodzi kolesie, ale osiągnęli tyle, ile wielu starszych kolegów po fachu nie osiągnie już nigdy. Oni są jak Morbid Angel przy „Covenant”, jak Napalm Death przy „Harmony Corruption” – są na szczycie. 

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

SANGUISUGABOGG (USA) death metal:

Jeszcze kilka lat temu brutalny do przegięcia death metal uchodził za coś na wzór ciekawostki i muzycznego żartu o krótkim terminie przydatności, ale czasy się zmieniają. Takie kapele jak 200 Stab Wounds czy właśnie Sanguisugabogg odczarowują najintensywniejszą odmianę death metalu, bo nawet w niej mają miejsce na piosenki. To siecze i chłoszcze, ale z należytymi proporcjami na linii gruz-groove. 

– FACEBOOK
– YOUTUBE
– INSTAGRAM

JAD (Polska) hardcore, punk:

„Czas nie leczy ran, tylko je pogłębia” – komunikuje Krzysztof Paciorek w numerze „Czas”, ale to nie jedyna bolesna prawda, Jad ma ich na stanie całą masę. Warszawsko-gdyński hardcore’owy kwartet szybko podbił serca fanów hasłowymi tekstami i prymitywnym punkiem na wzór wczesnych nagrań Armii czy Siekiery. Dziś słuchają ich punkowcy, metalowcy, hip-hopowcy i inni – ten zespół to porozumienie ponad podziałami. 

– YOUTUBE
– INSTAGRAM


Wystąpi: 
FULL OF HELL (USA) death metal, grindcore 
+
Sanguisugabogg (USA) death metal 
Jad (Polska) hardcore, punk 

Kiedy: 15 listopada (wtorek) 2022
Gdzie: Warszawa @ Hydrozagadka, ul. 11 Listopada 22
Bilety: 79/89 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu 
Organizator: Knock Out Productions

Kiedy: 16 listopada (środa) 2022
Gdzie: Wrocław @ Akademia, ul. Grunwaldzka 67
Bilety: 79/89 zł – przedsprzedaż, 100 zł – w dniu koncertu 
Organizator: Knock Out Productions

Bilety są dostępne na:
– SKLEP KNOCK OUT


Zapraszają
Knock Out Productions 
– WWW
– FACEBOOK
– INSTAGRAM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *