Gallus na dwóch koncertach w Polsce

Szkocki zespół Gallus już w kwietniu wystąpi na dwóch koncertach w Polsce. Pierwszy odbędzie się 12 kwietnia 2022 w krakowskim Klubie Zaścianek, a drugi dzień później 13 kwietnia 2022 w warszawskiej Hydrozagadce.

Od momentu założenia zespołu w pubie w Glasgow, od którego pochodzi nazwa – Gallus, są na drodze bezlitosnego podboju narodowej sceny muzycznej. Dosyć szybko zdobyli reputację jednego z najlepszych zespołów występujących na żywo w Szkocji, a później zapełniali kluby muzyczne, gdziekolwiek tylko nie grali.

Zespół, który wyprzedawał 200 biletów, w ciągu 12 miesięcy zgromadził 600 osobową widownię podczas Glasgow’s Tenement Trail Festival. Ich dryg do ekscytujących występów na żywo sprawił, że zespół wyprzedał znany King Tuts i otrzymał nominację dla Najlepszego Wykonawcy na Żywo na gali nagród Scottish Alternative Music Awards.

Jednak pomimo charyzmy muzyków podczas ich występów, Gallus zaskakuje muzyczny rynek także innymi cechami – różnorodnym i przystosowawczym podejściem do pisania piosenek. Ich muzyczny katalog rozciąga się nad szerokim zakresem muzyki punk i post-punk – z każdą nową piosenką odkrywając nowe muzyczne terytoria.

Kto: Gallus https://www.facebook.com/gallusareaband

Gdzie:

Bilety: https://www.livenation.pl/artist-gallus-966090

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *