Gene Simmons spotkał się z fanami w Klubie Gwarek w Krakowie

Gene Simmons – legendarny basista grupy KISS przyjechał do Gwarka aby oficjalnie celebrować wprowadzenie na polski rynek napojów MoneyBag Sodas.

W krakowskim Klubie Gwarek pojawiła się pokaźna liczba fanów w koszulkach KISS, dzierżąca w dłoniach płyty oraz gadżety związane z legendarną grupą. Wszyscy liczyli na to że uda im się zdobyć autograf oraz zrobić zdjęcie z basistą, który przyjechał w dzień po koncercie swojego zespołu w Tauron Arenie. Zanim to jednak nastąpiło na scenie wystąpiła grupa Sick Saints prezentując krótki rockowy set. Po ich występie przyszła chwila na gwiazdę wieczoru.

Będziemy rozmawiać o muzyce czy o napojach? O czym chcecie…

Takie pytanie padło jako pierwsze i było niejako wstępem do spotkania. Po nim nastąpiła cała masa rozmów, opowieści i anegdot związanych z muzyką oraz biznesem. Padało masę pytań o plany na przyszłość, o to jak będzie wyglądało życie muzyków po zakończeniu działalności legendarnego zespołu. Mogliśmy usłyszeć między innymi że Gene planuje kontynuowanie muzycznej przygody w bardziej kameralnej atmosferze, bez scenicznego wielkiego show, występując w małych klubach. Deklaracja o występie w Klubie Studio oddalonym od Gwarka o kilkaset metrów wzbudziła niemały entuzjazm. Całe spotkanie przebiegało w przemiłej atmosferze, opowieści Gene’a co rusz przerywane były salwami śmiechu. Szczęśliwcom udało się zdobyć autografy.

MoneyBag Sodas to napoje na bazie naturalnych składników, nieszkodliwe dla zdrowia tak jak popularne napoje gazowane.

Co odróżnia napoje MoneyBag Sodas od innych napojów gazowanych? Pierwsza podstawowa różnica jest taka że są ręcznie przygotowywane. Poza tym nie kupimy ich w puszce ani w plastikowej butelce. Będą sprzedawane tylko w szkle. Ale najważniejszą cechą jest to że są produkowane z naturalnych składników, bez chemii, konserwantów oraz sztucznych barwników. W ich składzie znajdziemy naturalny imbir a słodkości doda cukier trzcinowy. Będą dostępne od dzisiaj w Klubach Gwarek, Studio oraz Zaścianek. Będzie je można również zamówić poprzez sklep internetowy z dostawą do domu.

Sick Saints

Gene Simmons

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *