Gene Simmons uruchomił własny serwis aukcyjny instrumentów używanych podczas finałowych koncertów KISS

Gene Simmons zyskuje reputację największego biznesmena w branży rockowej – zakłada własny serwis aukcyjny i wystawia na aukcję gitary basowe, na których będzie grał na koncertach finałowych KISS

Na stronie www.GeneSimmonsAuctions.com można znaleźć czternaście kategorii pamiątek z jego osobistej kolekcji, związanych bezpośrednio z nim lub z KISS jako takim.

Na razie nie ma zbyt wielu pozycji w sprzedaży, ale Gene obiecuje, że będzie je aktualizować, tak aby każdego tygodnia było „około tuzina” pozycji. Jest to projekt stały, który będzie się stale rozwijał. Niektóre przedmioty zostaną własnoręcznie podpisane przez Gene’a, a do każdego z nich dołączony będzie certyfikat autentyczności potwierdzający, że każdy z nich był kiedyś własnością słynnego muzyka.

Personally-Owned KISS & Rock Memorabilia!

Kategoria „używane w trasie” zawiera obecnie najwięcej przedmiotów, z nieużywanym naciągiem perkusyjnym Erica Carra z czasów „Crazy Nights” z autografem Simmonsa, który jest obecnie wystawiony na aukcję – jego cena wynosi 370 dolarów.

W ciągu kilku najbliższych dni do sprzedaży w tej samej kategorii trafi gitara basowa, na której Simmons zamierza zagrać ostatnie w historii koncerty KISS, w grudniu tego roku w nowojorskim Madison Square Garden. Ich cena wywoławcza wyniesie 10 tysięcy dolarów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *