„Generation aXe” od Black River jest dostępny na winylu. Zobacz, gdzie można kupić czarny krążek

Ostatnie wydawnictwo zespołu Black River- „Generation aXe” właśnie ukazało się na winylu. Jest to dobra wiadomość zarówno dla fanów zespołu, jak i kolekcjonerów czarnych krążków.

Dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli poznać twórczości zespołu, przypominamy, że Black River to wybuchowa wręcz rock’n’rollowa mieszanka, którą tworzą wybitni muzycy znani z takich kapel jak Behemoth, Dimmu Borgir, Hunter, Rootwater czy Neolithic. Na żywo są bezkompromisowym ładunkiem pozytywnej energii. Grupa ma na swoim koncie pięć wyśmienitych albumów. „Generation aXe” to ostatnie studyjne dziecko zespołu. Miał on premierę w czerwcu 2022. Krótki, energetyczny materiał z mocnym przekazem został dobrze odebrany przez fanów zespołu. „Generation aXe” jak zaznaczają muzycy, to taki koncept album, w którym każdy chciał wykrzyczeć swoją złość i oczyścić swój umysł. Wydawnictwo, mimo że dość krótkie, nadrabia intensywnością, treściwością i szczerością. Po prawie 7 miesiącach od premiery płyty doczekaliśmy się wersji wydanej na winylu. Jest to fantastyczna okazja, żeby uzupełnić swoją muzyczną kolekcję. Miejmy nadzieję, że pozostałe albumy Black River również zostaną wydane na czarnych krążkach.

„Generation aXe” na winylu. Zobacz, gdzie można kupić

Ostatnie wydawnictwo zespołu Black River pod tytułem „Generation aXe” w końcu dostępne na winylu. Możecie je znaleźć tutaj.

Black River „Generation aXe”

A my przypominamy, że już pod koniec lutego będzie kolejna okazja do zobaczenia zespołu na żywo. Black River jest jednym z gości zaproszonych na jubileuszową trasę Illusion, gdzie pojawi się na scenie z Flapjackiem. Warto więc zanotować daty i miejsca koncertów, bo szykuje się naprawdę ostre świętowanie!

  • 17.02.2023 – Warszawa, Progresja
  • 18.02.2023 – Katowice, P23
  • 24.02.2023 – Gdańsk, B90
  • 25.02.2023 – Poznań, B17
  • 31.03.2023 – Kraków, Kamienna 12

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *