Geoff Tate na dwóch koncertach w Polsce

Geoff Tate, legendarny wokalista Queensrÿche wystąpi 8 listopada w warszawskiej Proximie oraz dzień później w krakowskim Kwadracie w ramach światowej trasy The Big Rock Show Tour 24.

Komercyjny sukces Queensrÿche na przełomie lat 80. i 90. to oczywiście zasługa wyważonych kompozycji mieszających ze sobą heavy metal z metalem progresywnym, ale również znakomitych, kipiących od emocji wokali Geoffa Tate’a. Swoim głosem, który na szybko można opisać jako połączenie barw Roba Halforda z Judas Priest oraz Bruce’a Dickinsona z Iron Maiden, zapisał się na kartach historii rocka, a w świecie muzyki rozrywkowej osiągnął chyba wszystko – ścisłe czołówki list przebojów, miliony sprzedanych płyt oraz wyprzedane, stadionowe trasy koncertowe. 

Po rozstaniu ze swoim macierzystym zespołem artysta nie spoczął na laurach i kontynuuje karierę solo. O spadku formy absolutnie nie może być tu mowy – Tate z repertuarem złożonym z samych szlagierów koncertuje po całym świecie, a jego głos na żywo w naszym kraju będziemy mogli usłyszeć w listopadzie w Warszawie oraz Krakowie!

Geoff Tate na dwóch koncertach w Polsce. Daty, miejsca, bilety

Data: 8.11.2024
Miejsce: Warszawa, Proxima

Data: 9.11.2024
Miejsce: Kraków, Kwadrat

Bilety dostępne na stronie www.winiarybookings.pl oraz w punktach sprzedaży Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *