GEORGE EZRA na koncercie w Polsce

George Ezra ogłasza trasę koncertową po Europie, która obejmuje także Polskę. Szczegóły poniżej

9.02.2023 – WARSZAWA – COS TORWAR

BILETY W SPRZEDAŻY OD 20 MAJA NA LIVENATION.PL

NOWY ALBUM GOLD RUSH KID DOSTĘPNY OD 10 MAJA

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy od środy 18.05 od godz. 10:00

Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek 19.05 o godz. 10:00

Bilety w sprzedaży ogólnej od piątku 20.05 na LiveNation.pl od godz. 10:00

“another insatiable earworm” – The Guardian

“a sugar-sweet pop banger that’ll catapult his ascent even higher,” – DIY

“its arena-friendly chorus already sounds like classic Ezra” – The Times

Zdobywca nagrody BRIT oraz wielu platynowych płyt – muzyk, George Ezra, niedawno zadebiutował swoim niezwykle zaraźliwym, nowym singlem „Green Green Grass”, drugim utworem, z nadchodzącego nowego albumu „Gold Rush Kid”, który ma się ukazać 10 czerwca nakładem Columbia Records.

Posłuchaj ‘Green Green Grass’

Pre-order / pre-save Gold Rush Kid

„Green Green Grass” to nieodparcie radosna piosenka o robieniu wszystkiego, co najlepsze, nawet jeśli wydaje się, że zbliża się najgorsze: „Green green grass, blue blue sky, you better throw a party on the day that I die”

Byłem na wakacjach w St Lucia, w Boże Narodzenie 2018 roku, z dwoma moimi najbliższymi przyjaciółmi z rodzinnego miasta” – wyjaśnia George. „Byliśmy w pewnym barze na plaży, pijąc domowej roboty poncz rumowy na zmianę z Pitonem, lokalnym lagerem, wygłupiając się z trzema lokalnymi kolesiami, którzy tam pracowali. I nagle usłyszałem muzykę, która rozbrzmiała trzy ulice od morza.

Po około pół godzinie musiałem iść zobaczyć, co to jest. I odbywała się impreza uliczna z trzema różnymi systemami dźwiękowymi, ludzie gotowali na ulicy. Zapytałem kobietę, co się dzieje, a ona powiedziała, że ​​to pogrzeb – dla trzech osób. Świętowali trzy życia! Pomyślałem: nie tak to robimy u nas w domu. Ale to jest naprawdę piękny sposób.”

„Green Green Grass” podąża za euforycznym pierwszym singlem i otwierającym album „Anyone For You”, który nadal wspina się na oficjalnej liście singli w Wielkiej Brytanii i jest piosenką numer jeden w brytyjskim radiu, z rotacją na listach wszystkich głównych stacji.

George wypuścił obie piosenki podczas entuzjastycznie przyjętych swoich ostatnich, kameralnych koncertach w Londynie, Manchesterze i Edynburgu – występy określane jako „a joyous singalong that was impossible to resist” (5*, The Telegraph), „blazing sunshine tempered by subtle shadow” ( 4*, Evening Standard) oraz komplet „hooks so plentiful he could go long-line fishing with them” (4*, The Guardian)..

Posłuchaj / zobacz ‘Anyone For You’

„Dzieciak z gorączki złota? To ja”, mówi George, zastanawiając się nad tytułem swojej trzeciej płyty –„The Gold Rush Kid”– 12-stki wspaniałych, poruszających, wzniosłych piosenek, które bardziej niż cokolwiek innego „brzmią jak ja. To je łączy”.

Po dwóch przebojowych albumach – „Wanted On Voyage” (2014) i „Staying At Tamara’s” (2018), które osiągnęły pierwsze miejsce w Wielkiej Brytanii i sprzedały się w milionach egzemplarzy na całym świecie, a drugi z nich przyniósł mu swój pierwszy singiel numer 1 w „Shotgun” oraz  zdobył nagrodę Brit Award 2019 dla brytyjskiego męskiego artysty solo – nadszedł czas, aby wrócić do domu i spojrzeć w głąb serca, z albumem napisanym i wyprodukowanym w całości w Londynie wraz z wieloletnim współpracownikiem – Joelem Pottem.

George Ezra – Gold Rush Kid album art

Po wydaniu Gold Rush Kid, Ezra zagra swój największy dotychczasowy show, wyjątkową całodniową imprezę w londyńskim Finsbury Park 17 lipca 2022 roku. Do George’a, na jego pierwszym od prawie trzech lat występie na żywo, dołączą goście: Blossoms, Holly Humberstone, Mimi Webb, The Big Moon, Mychelle i London International Gospel Choir. Bilety dostępne na via Ticketmaster.

George nawiązał również współpracę z YouTube Music, aby zostać partnerem akcji Sustainability w 2022 roku. Mówi: „Jestem świadomy, że tworzenie, koncertowanie i promowanie płyty ma wpływ na środowisko, więc z przyjemnością ogłaszam, że współpracuję z YouTube Music jako ich partner ds. rozwoju nienaruszającego równowagi ekologicznej w 2022 r. Przekazali bardzo hojny wkład finansowy, aby wesprzeć wybrany przeze mnie cel; będzie to The National Trust, który ciężko pracuje, aby odwrócić degradację przyrody i zmniejszyć wielkość zmian klimatycznych poprzez sadzenie drzew i przywracanie krajobrazów. Razem wykorzystamy te pieniądze bezpośrednio na zasadzenie 17 000 drzew w całej Wielkiej Brytanii”.

National Trust zobowiązał się do zasadzenia 20 milionów drzew na obszarze wielkości Birmingham w ramach planu osiągnięcia celu, czyli zerowego poziomu emisji spalin do 2030 roku.

Dyrektor generalny National Trust, Hilary McGrady, powiedziała: „Jesteśmy ogromnie wdzięczni George’owi za tę darowiznę i służy ona jako ważne przypomnienie, że tylko dzięki zbiorowej woli i podjęciu inicjatywy przez każdego, pomożemy odwrócić niektóre skutki zmian klimatycznych i zredukować emisję spalin.

Ten prezent stanowi ważny krok w ramach naszych planów, by spróbować stawić czoła skutkom zmian klimatycznych…”.

YouTube Music to aplikacja muzyczna stworzona do słuchania muzyki, będąca uzupełnieniem magii YouTube: dzięki czemu świat muzyki jest łatwiejszy do odkrywania i bardziej spersonalizowany niż kiedykolwiek. Niezależnie od tego, czy chcesz słuchać, oglądać, czy poszerzać horyzonty — wszystkie to znajdziesz w jednym miejscu — nie tylko teledyski, ale też oficjalne albumy, single, remiksy, występy na żywo, covery i trudną do znalezienia muzykę, która dostępna jest tylko na platformie YouTube. 

instagram / tiktok / youtube / website / facebook / twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *