Girl in Red wystąpi w Warszawie

❗️girl in red zagra w Polsce❗️

🗓18 maja 2022 roku
📍Warszawa, Klub Palladium

support: DEL WATER GAP

Otwarcie bram: info wkrótce

Bilety: pod tym linkiem

Singlem „I wanna be your girlfriend” z 2018 roku, Marie Ulven – znana również jako girl in red – zachwyciła fanów na całym świecie. Ludzie słyszeli siebie w jej poetyckich tekstach, czasami beznadziejnie romantycznych i do bólu bezpośrednich, które pięknie współgrały z rzadkimi, ale urzekającymi aranżacjami, które artystka napisała i wyprodukowała. Zamiast w samotności leczyć rany emocjonalne po rozstaniu lub ból nieodwzajemnionej miłości, Marie, wówczas nastolatka u progu dorosłości, zdecydowała się przepracować emocje i wyleczyć się przed rosnącą publicznością serią piosenek.

Gdyby wszystko poszło zgodnie z planem, Marie spędziłaby większość 2020r. grając dla nowych fanów, odkrywając nowe miejsca, jeżdżąc z miasta do miasta. W trasie. Ale pandemia COVID-19 zniweczyła wszystkie plany. I tak girl in red znalazła się w domu w Oslo i wróciła do zarysów piosenek, które zaczęła tworzyć rok wcześniej.

Napisała i nagrała 11 piosenek w domu, a wkrótce pożyczyła samochód ojca, aby odbyć ośmiogodzinną wędrówkę ze stolicy Norwegii do Bergen, miasta położonego między majestatycznymi fiordami w zatoce u wybrzeży Morza Północnego, by tam nagrać  if i could make it go quiet – debiutancki album swoją premierę będzie miał 30 kwietnia 2021 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *