Glockenbach i Chico Rose na jednej scenie!

Glockenbach i Chico Rose wystąpią 22 września na scenie warszawskiego klubu Stodoła. 

Muzyka elektroniczna w ich wykonaniu pobudzi zmysły, uwolni emocje i sprawi, że każdy moment tego wieczoru będzie pełen ekscytacji i radości. Wejściówki na wydarzenie dostępne będą od 6 lipca na stronie www.biletserwis.pl. Imprezę zorganizuje agencja Prestige MJM

Glockenbach i Chico Rose w Warszawie

Glockenbach – to producenci, artyści, innowatorzy nurtu sound& beat, czyli jednego z najbardziej ekscytujących gatunków muzycznych określanego mianem elektro-popu. Grupa nazywa siebie kolektywem, dla którego muzyka zawsze jest na pierwszym miejscu. W ciągu ostatnich kilku lat formacja zgromadziła multitalenty, wokół których zbudowała tętniącą życiem sieć obejmującą większość ważnych miast na świecie od Los Angeles i Nowego Jorku po Londyn, Paryż, Sztokholm i Berlin. Właśnie z tych metropolii Glockenbach czerpie inspiracje. 

Debiutancki singiel „Dancing in the Dirt” wydany pod koniec 2020 roku od razu znalazł się w pierwszej Top 40 rozgłośni radiowych w Niemczech i niemal natychmiast wygenerował ponad 10 milionów odtworzeń. Kolejny singiel „Redlight” ujrzał światło dzienne dwa miesiące później, zaliczając jeszcze lepszy start: znalazł się w pierwszej Top 20 niemieckich przebojów na Spotify i wygenerował ponad 40 milionów wyświetleń na całym świecie w bardzo krótkim czasie. Razem z kolejnym przebojowym kawałkiem „Brooklyn”, Glockenbach dostarczył rosnącej grupie fanów kolejnego hitu. Spodobał się on do tego stopnia, że znalazł się w pierwszej trójce niemieckich list przebojów i uważany jest za jeden z dziesięciu najlepszych singli radiowych ubiegłego roku u naszych zachodnich sąsiadów. Wraz z pozostałymi już wydanymi kawałkami Glockenbach jest na najlepszej drodze, by przebić barierę 300 milionów łącznych odtworzeń! 

Otuleni anonimowością, odważnie wdarli się na scenę muzyki elektronicznej. Choć nikt nie wie, kim jest twarz kryjąca się za nazwą, jedno jest pewne: Glockenbach tu zostanie, a jego popularność jest już nie do powstrzymania. Formacja podbiła kilka rynków europejskich, od Polski przez Włochy, Szwecję po kraje Beneluksu. Wdarła się też do Afryki Północnej i Ameryki Północnej. Teraz przyjedzie do Polski na jedyny, warszawski set.

Tego samego wieczoru na scenie Stodoły pojawi się także Chico Rose. To producent i DJ mający własną wytwórnie muzyczną „Story Starters”, w której wydaje swoje hity osadzone w nurcie techhouse. Cechuje go sto procent nieskrępowanej wolności muzycznej. Wypuszcza muzykę dla swoich fanów bez względu na opinię innych, bo wierzy, że każdy ma swoją historię do opowiedzenia. Jego historia wyrażana jest poprzez muzykę.

Chico Rose zdobył już uznanie na całym świecie dzięki swojej energii i niezapomnianym utworom. Należą do nich „Somebody’sWatching Me” czy „AloneAgain”. W swojej stajni producenckiej wydał singiel „Tiki Tiki”, w którym odważnie pokazuje swoje umiejętności. 

Dynamiczne kawałki Glockenbach i Chico Rise to gwarancja niezapomnianych chwil i niezwykłej atmosfery, która sprawi, że publika nie będzie mogła przestać tańczyć. Wykonawcy należą do wyjątkowych talentów i charakteryzują się niepowtarzalnym stylem. To będzie wspaniała podróż dźwiękowa, która porwie wszystkich i zostawi super wspomnienia na długo

– mówi Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM, która zorganizuje wydarzenie. 

Doskonały wieczór z rytmie energetycznej muzyki klubowej Glockenbach i Chico Rose odbędzie się 22 września w warszawskim klubie Stodoła. Sprzedaż wejściówek rozpocznie się 6 lipca o godzinie 10:00 na www.biletserwis.pl. Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *