God Is An Astronaut na dwóch koncertach w Polsce

W związku z sytuacją epidemiologiczną koncert God Is An Astronaut zaplanowany na 25.04.2021 odbędzie się 9.04.2022.

Świetnie znana polskim fanom grupa God Is An Astronaut rusza ponownie w trasę! Okazja jest wyjątkowa, bowiem Irlandczycy świętują 15-te urodziny swojego drugiego, jakże przełomowego w karierze albumu „All Is Violent, All Is Bright”. Koncert, który odbędzie się 9 kwietnia 2022 w poznańskim klubie Tama będzie miał wyjątkową oprawę, a setlista oparta będzie w głównej mierze na utworach ze wspomnianego krążka. Jednak nie zabraknie także innych hitów z blisko 18-letniej, bogatej kariery braci Kinsella!

GOD IS AN ASTRONAUT
All Is Violent All Is Bright/Ghost Tapes #10 Live

9.04.2022 // otwarcie drzwi 19:00, start koncertu 20:00
Tama, Poznań (ul. Niezłomnych 2)

10.04.2022 // otwarcie drzwi 19:00, start koncertu 20:00
Niebo, Warszawa (ul. Nowy Świat 21)

Bilety: 75-90zł
Biletomat.pl https://www.biletomat.pl/

Going https://goingapp.pl/
Empik Bilety https://empikbilety.pl/
eBilet https://www.ebilet.pl/
Eventim Polska https://www.eventim.pl/
Media Markt https://mediamarkt.pl/

Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WB

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

GOD IS AN ASTRONAUT (Irlandia, Napalm Records) – post-rock, instrumental, space-rock

Odkąd projekt powstał blisko 18 lat temu, postrzegani są jako jedna z najważniejszych grup instrumentalnych na scenie post-rockowej. To wszystko dzięki unikatowemu połączeniu intensywnej, rockowej zadziorności, eterycznych i emocjonalnych pejzaży dźwiękowych i budzącej podziw dynamiki z lekką dozą elektroniki. Dzięki swojemu wyjątkowemu stylowi i konsekwencji w twórczości muzycy zaskarbili sobie serca fanów na całym świecie, co najlepiej pokazują wypełnione po brzegi sale koncertowe. W rok 2020 wchodzą z sentymentem, bo bracia Kinsella zdecydowali się na melancholijną podróż w czasie do roku 2005, kiedy to światu ukazał się ich drugi, studyjny album „All Is Violent, All Is Bright”. Dzisiaj ten materiał dla wielu fanów zespołu jest opus magnum ich dyskografii, a słuchacze niezwykle chętnie wracają do tak znamienitych kompozycji jak „Fragile”, „All Is Violent, All Is Bright”, „Forever Lost” czy też „Fireflies and Empty Skies”. Trudno szukać w ich dyskografii bardziej przebojowej, spójnej, ale zarazem niepokojącej i intensywnej składanki 10 utworów, które pozwalają nam przenieść się w blisko 50-minutową podróż po innym świecie. W kwietniu 2022 roku będziemy mogli ponownie usłyszeć ten album w zdecydowanej większości na żywo, a wyjątkową setlistę uzupełnią pozostałe, największe przeboje zespołu.

🌐https://www.facebook.com/godiaa/
🌐 http://godisanastronaut.com

🔈„Forever Lost” – https://www.youtube.com/watch?v=QEphsKl1g9M
🔈„All Is Violent, All Is Bright” – https://www.youtube.com/watch?v=Ad4T-j_bOVc
🔈„Epitaph” – https://www.youtube.com/watch?v=fm5gNUYFPs8
🔈„Fragile (live)” – https://www.youtube.com/watch?v=lrKRfKUQI3o


Wpadaj na Instagram ➡ https://www.instagram.com/winiarybookings/
Polub nasz profil ➡ https://www.facebook.com/WiniaryBookings/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *