God Is An Astronaut na trzech koncertach w Polsce [DATY],[MIEJSCA],[BILETY]

God Is An Astronaut w sierpniu 2024 wystąpi na trzech koncertach w naszym kraju tuż przed wydaniem swego najnowszego wydawnictwa.

Chwilę przed wydaniem swojego najnowszego albumu, a nieco ponad rok po ostatnich koncertach, mistrzowie post-rocka z God Is An Astronaut powrócą do Polski na trzy koncerty: 6 sierpnia w lubelskim Radio Lublin, dzień później we wrocławskim A2 oraz 9 sierpnia w krakowskim klubie Kwadrat.

Ponad dwie dekady od wydania debiutanckiego krążka “The End of the Beginning” Irlandczycy z God Is An Astronaut są uznawani za jeden z najważniejszych zespołów eksperymentalno-instrumentalnych na scenie post-rockowej. Na muzyczne pejzaże formacji składają się elementy muzyki elektronicznej, krautrocka oraz space rocka. Ostatnim krążkiem w bogatej kolekcji wydawnictw GIAA jest “Ghost Tapes #10”, który światło dzienne ujrzał 3 lata temu, ale już w najbliższych tygodniach zespół podzieli się szczegółami dotyczącymi jego następcy, którego premiera planowana jest na wrzesień bieżącego roku. Bardzo możliwe więc, że oprócz klasyków kwartetu, na koncertach w Lublinie, Wrocławiu i Krakowie usłyszymy nowe kompozycje!

God Is An Astronaut na trzech koncertach w Polsce. Daty, miejsca, bilety

Data: 6 sierpnia 2024
Miejsce: Lublin, Radio Lublin

Data: 7 sierpnia 2024
Miejsce: Wrocław, A2

Data: 9 sierpnia 2024
Miejsce: Kraków, Kwadrat

Bilety dostępne w sprzedaży na stronie www.winiarybookings.pl oraz w sieciach sprzedaży: Going, Biletomat.pl, Empik Bilety, Ebilet, Eventim, Ticketmaster

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *