God Is An Astronaut wraca wiosną do Polski na dwa koncerty

God Is An Astronaut wraca wiosną do Polski na dwa koncerty w ramach trasy 'All Is Violent All Is Bright EU Tour 2020′.

Świetnie znana polskim fanom grupa God Is An Astronaut rusza ponownie w trasę. Okazja jest wyjątkowa, bowiem Irlandczycy świętują 15 urodziny swojego drugiego, przełomowego w karierze albumu „All Is Violent, All Is Bright”. Koncerty będą miał wyjątkową oprawę, a setlista zostanie oparta w głównej mierze na utworach ze wspomnianego krążka. Jednak nie zabraknie także innych hitów z blisko 18-letniej, bogatej kariery braci Kinsella.

God Is An Astronaut wraca jesienią do Polski

Od momentu powstania, blisko 18 lat temu, God Is An Astronaut postrzegany jest jako jedna z najważniejszych grup instrumentalnych na scenie post-rockowej. To wszystko dzięki unikatowemu połączeniu intensywnej, rockowej zadziorności, eterycznych i emocjonalnych pejzaży dźwiękowych oraz dynamiki z lekką dozą elektroniki. Dzięki swojemu wyjątkowemu stylowi i konsekwencji w twórczości muzycy zaskarbili sobie serca fanów na całym świecie, co najlepiej pokazują wypełnione po brzegi sale w Rosji, Brazylii, USA czy nawet Chinach.

Zobacz również: Wacken Open Air 2021. Slipknot kolejnym headlinerem!

W rok 2020 wchodzą z sentymentem, bo bracia Kinsella zdecydowali się na melancholijną podróż w czasie do roku 2005, kiedy to światu ukazał się ich drugi, studyjny album „All Is Violent, All Is Bright”. Dla wielu fanów zespołu do dziś stanowi on opus magnum ich dyskografii, dzięki takim kompozycjom jak „Fragile”, „All Is Violent, All Is Bright”, „Forever Lost” czy też „Fireflies and Empty Skies”.

Trudno szukać w dyskografii grupy bardziej przebojowej, spójnej, ale zarazem niepokojącej i intensywnej składanki 10 utworów, które pozwalają nam przenieść się w blisko 50-minutową podróż po innym świecie.

Królowie post-rocka wystąpią: .

24.04.2021
Warszawa / Niebo

25.04.2021
Poznań / Tama

Bilety:
75 PLN – Biletomat.pl
80 PLN – eBilet, Eventim, Going, Empik bilety, Media Markt
90 PLN – w dniu koncertu

Organizator: Winiary Bookings

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *