Grande amore po włosku, czyli Il Volo w Polsce

Już w najbliższą sobotę po raz pierwszy do Krakowa przyjedzie uwielbiane na całym świecie włoskie trio Il Volo. Fani już nie mogą się doczekać „Grande amore” – największego przeboju zespołu zaśpiewanego dla nich na żywo.

Bilety na wydarzenie w TAURON Arenie Kraków jeszcze są. Kupić je można na www.biletserwis.pl.

Miłość polskich fanów do włoskiego zespołu Il Volo trwa już od kilku, a nawet kilkunastu lat. Zespół po raz pierwszy przyjechał do naszego kraju 6 lat temu, w czerwcu 2017 roku. Wystąpił w warszawskim Torwarze i wydarzenie było niemal całkowicie wyprzedane, choć utworów Il Volo na próżno szukać w polskich rozgłośniach radiowych. Większą popularność zespół zyskał po występie na Eurowizji w 2015 roku. Poza Warszawą, Il Volo zaśpiewało jeszcze dwukrotnie w Łodzi oraz w Gliwicach, za każdym razem pozostawiając po swoich koncertach niezapomniane wrażenia.

Zwykle wokaliści przyjeżdżali do Polski w ramach zapowiedzianej trasy. Tym razem będzie inaczej: dotrą do Krakowa poza właściwym tournée, które rozpoczynają w sierpniu. Co tym razem Il Volo zaśpiewa? Utwory zapewne się powtórzą z ubiegłych koncertów, ale jak zawsze publiczność czeka na „Grande amore” – największy przebój tria. Zabrzmią zapewne także „Il mondo” czy „Volare”. PieroBarone, IgnazioBoschetto i GianlucaGinoble zaśpiewają także solo. Fani mają nadzieję, że usłyszą też coś całkiem nowego w wykonaniu włoskiego tria. Czy tak się stanie? Na razie nie wiadomo.

To, co dzisiaj można powiedzieć z całą pewnością, to świetna zabawa, jaka czeka na wszystkich, którzy w najbliższy sobotni majowy wieczór dotrą do TAURON Areny Kraków. Zespół Il Volo ma szczególną więź ze swoimi fanami, którzy zawsze przygotowują dla nich akcje fanowskie. Spodziewam się też, że podobnie jak na wcześniejszychwystępach w Polsce, trio zaprosi publikę pod scenę, gdzie każdy z wokalistów będzie niemal na wyciągnięcie ręki. Pod koniec koncertu wokaliści są już zwykle bardzo wyluzowani. To wszystko razem sprawia, że panuje fantastyczna atmosfera. Zapraszam serdecznie na wydarzenie – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która organizuje występ Il Volo w Polsce.

Przed koncertem Il Volo w TAURON Arenie Kraków z krótkim recitalem wystąpi Joanna Jakubas, polska artystka śpiewająca sopranem lirycznym. Zaśpiewa materiał z przygotowywanego albumu oraz covery światowych przebojów. Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 20:00. Wejść do krakowskiej areny będzie można już od 18:30. Bilety wciąż są w sprzedaży. Kupić je można na www.biletserwis.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *