Gwiezdne wojny na metalowo – Galactic Empire wystąpi w Warszawie

W nieodległej galaktyce… będzie można usłyszeć na żywo wierne przełożenie partytur Johna Williamsa na heavy metal. Już jesienią w klubie Hybrydy zabrzmią w wyjątkowym wykonaniu złowrogi „The Imperial March” i zapierające dech w piersiach gitary w „Duel of the Fates”

Pomysł Galactic Empire na siebie jest bardzo klarowny – chodzi o przerobienie najróżniejszych elementów ścieżek dźwiękowych do „Gwiezdnych wojen” na metal. Już sam koncept brzmi intrygująco, a co najważniejsze amerykański skład ma odpowiednie narzędzia, aby trzymać słuchacza w napięciu.

Zupełnie, jak podczas zapierającego dech w piersiach seansu filmowego. Powstała w Lancaster formacja tchnęła dużo progmetalowego ducha w te legendarne melodie, co skutkuje nie tylko większym rozmachem, ale także standardami wykonawczymi wzniesionymi na wyżyny. Galactic Empire uwielbiają mieszać, łamać rytmy, stosować nietypowe aranżacje, a od czasu do czasu nawet przyłożyć djentowym riffem.

Nie tak dawno temu, w nieodległej galaktyce… Zespół, jakiego wszechświat nigdy nie widział, powstał w jednym celu — aby stworzyć niepowstrzymaną muzyczną „siłę” znaną jako GALACTIC EMPIRE.

GALACTIC EMPIRE składa się z jednych z najbardziej niesławnych i budzących postrach złoczyńców w galaktyce — gitarzysty prowadzącego Dark Vadera, perkusisty Boby Setta, gitarzystów Red Guard i Shadow Ranger oraz basisty Bass Commandera — zaangażowanie GALACTIC EMPIRE w ich misję jest niezrównane.

18 LISTOPADA 2023
Galactic Empire – Warszawa, Hybrydy

𝗕𝗶𝗹𝗲𝘁𝘆 https://knockoutmusicstore.pl (druki kolekcjonerskie)

Organizator Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *