Halestorm wystąpił w Krakowie [ZDJĘCIA]

Amerykańska grupa Halestorm grająca hard rock wystąpiła w krakowskim klubie Studio w sobotni wieczór 18 listopada. Jest to drugi z koncertów w Polsce w ramach trasy Back From The Dead Tour!

Zespół Halestorm wywołał emocjonalną, fizyczną i duchową reakcję publiczności na całym świecie, odkąd zaczął się jako dziecięce marzenie rodzeństwa Lzzy i Arejay Hale. Grupa zdobyła nagrodę GRAMMY® w kategorii „Best Hard Rock/Metal Performance” za „Love Bites (So Do I)”. Stał się pierwszym zespołem z kobiecą frontmanką, który dotarł do 1. miejsca na listach przebojów Active Rock, a ich utwory łącznie osiągnęły ponad 1 miliard globalnych streamingów. W 2019 roku utwór „Uncomfortable” był numerem 1 w Rock Radio i zdobył drugą nominację do nagrody GRAMMY®. Uznani za „Rockowych Artystów Dekady” przez Loudwire, koncertowali z takimi legendami jak Heaven & Hell, Alice Cooper i Joan Jett.

Zobacz także: Halestorm zagrał w Warszawie

Halestorm zagrał w Krakowie

Punktualnie o 21:10 zespół Halestorm zawładnął krakowską sceną. Rozpoczęli od numeru „I Miss The Missery”. Wspomniany wyżej „Love Bites (So Do I)” zagrany został jako drugi. Publika żywiołowo reagowała na poszczególne numery. Podczas wykonywania „Bombshell” ktoś z pierwszych rzędów wystawił za barierkę tekturkę z napisem „Can’t Sing With You Familiar Taste..”. Akurat wspomniany na kartce utwór został zagrany później, a tymczasem przedstawiamy galerię zdjęć z Krakowa

Setlista:

 1. I Miss the Misery
 2. Love Bites (So Do I)
 3. Bombshell
 4. Do Not Disturb
 5. Apocalyptic
 6. Amen
 7. I Am the Fire
 8. Familiar Taste of Poison
 9. Takes My Life
 10. Drum Solo
 11. Back From the Dead
 12. Mayhem
 13. I Get Off
 14. Freak Like Me
 15. Break In / Dear Daughter / Raise Your Horns
 16. Here’s to Us
 17. The Steeple

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *